قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۸۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به 2920 مددجوی کمیته امداد قم

مدیرکل کمیته امداد استان قم گفت: این نهاد در 9 ماه نخست سال جاری به دو هزار و 920 نفر تسهیلات قرض الحسنه از یک تا 10 میلیون تومان پرداخت کرد.

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به 2920 مددجوی کمیته امداد قم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اکبر میرشکار امروز در قم با اشاره به کمک کمیته امداد استان قم به مددجویان در بخش مسکن اظهار کرد:  این نهاد در 9 ماه نخست سال جاری به 520 نفر کمک ودیعه مسکن از 5 تا 15 میلیون تومان پرداخت کرد، همچنین هزار و 557 خانوار مددجوی استان قم هم در سال جاری از کمک هزینه ماهیانه اجاره مسکن به میزان 200 تا 300 هزار تومان بهره مند شدند.

وی ادامه داد: هزار و 10 مورد ازدواج در سال جاری در خانوارهای زیرپوشش کمیته امداد استان قم در 9 ماه نخست سال جاری رخ داد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 30 درصد رشد داشت، کمک های کمیته امداد به این مددجویان در بخش جهیزیه در سال جاری 10.5 میلیارد تومان بود و پیش بینی می کنیم که تا پایان سال 300 نفر دیگر از این سرفصل کمک بهره مند شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان قم افزود: 368 تن از مددجویان کمیته امداد در سال جاری پک کامل جهیزیه را به صورت کالا دریافت کردند که ارزش مجموع آن ها 4 میلیارد و 100 میلیون تومان است.

میرشکار با اشاره به پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد استان قم خاطرنشان کرد: این نهاد در 9 ماه نخست سال جاری به دو هزار و 920 نفر تسهیلات قرض الحسنه از یک تا 10 میلیون تومان پرداخت کرد.

وی در خصوص میزان این تسهیلات گفت: تسهیلات قرض الحسنه کمیته امداد تا سقف پنج میلیون تومان بدون کارمزد است.

انتهای پیام/78004*30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha