قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۸۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

9دی تجلی بصیرت و ولایت مداری ملت/ برگزاری ۸۵ ویژه برنامه در گرمی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گرمی گفت: حماسه ۹ دی تجلی بصیرت و ولایت مداری ملت غیور ایران اسلامی است.

9دی تجلی بصیرت و ولایت مداری ملت/ برگزاری ۸۵ ویژه برنامه در گرمی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  طاهر رحیمی در اردبیل اظهار کرد: حماسه ۹دی تجلی عزت، استقلال، بصیرت و ولایت مداری ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی است که حماسه ای ماندگار و فراموش نشدنی به وجود آوردند.

وی با اشاره به شعار محوری حماسه ۹ دی،  افزود:  ۹ دی «مظهر بصیرت، ولایت مداری و عبور از فتنه ها» شعار اصلی و محوری ۹ دی در سال جاری است و در طول هفته بصیرت برنامه های مختلف بصیرتی، فرهنگی و ورزشی در سطح شهرستان گرمی برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گرمی تصریح کرد: در طول هفته بصیرت، ۸۵ ویژه برنامه فرهنگی، بصیرتی، ورزشی و خدمات رسانی پرشورتر از سال های قبل در شهرستان گرمی برگزار می شود.

وی با تاکید بر لزوم تببین ابعاد مختلف فتنه، عنوان کرد: دشمن در فتنه ۸۸ با هدف براندازی ساختار نظام، فشار و تغییر ماهیت رفتار نظام و بازگرداندن مدار سلطه وارد عمل شده بود که با تدبیر ارزشمند رهبر معظم انقلاب اسلامی،  دشمنان این ملت و نظام نتوانستند به اهداف پلید خود دست یابند و مردم غیرتمند ایران اسلامی با جان دل از نظام وانقلاب حمایت کردند که این حمایت مردمی موجب مایوس شدن  دشمنان انقلاب شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گرمی با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی منافع استکبار جهانی را در جهان به خطر انداخته است، گفت: امروز به برکت رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و حضور مقتدرانه مردم همیشه در صحنه، شاهد افول و استیصال استکبار جهانی در برابر اقتدار ایران اسلامی هستیم.

رحیمی تصریح کرد: بصیرت افزایی و اطاعت از رهبر معظم انقلاب از اهمیت ویژه ای برخوردار است چنانچه در اغتشاشات اخیر ملت با اطاعت محض از رهبری صف خود را از فتنه گران جدا کردند.

انتهای پیام/3463/122

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha