قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۸۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سلطانی: باخت سپاهان را به حساب نقاط قوت نفت بگذارید

کارشناس فوتبال اصفهان گفت: وقتی تیمی 4 گل می خورد یعنی اشکالاتی در سازمان دفاعی دارد و باید آن ها را برطرف کند، در نیم فصل دوم بازی ها به مراتب سخت تر می شود و سپاهان در برخی نقاط مانند مرکز باید تقویت شود.

سلطانی: باخت سپاهان را به حساب نقاط قوت نفت بگذارید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امرالله سلطانی امروز در اصفهان در خصوص بازی سپاهان و صنعت نفت آبادان اظهار داشت: صنعت نفت یکی از تیم های خوب نیم فصل بوده و تیم شایسته و قابل احترامی است، سپاهان می توانست در این بازی برنده باشد اما از فرصت ها استفاده نکردند.

کارشناس فوتبال اصفهان ادامه داد: وقتی تیمی 4 گل می خورد یعنی اشکالاتی در سازمان دفاعی دارد و باید آن ها را برطرف کند، همچنین سپاهان به دلیل مصدومیت بازیکنان، دفاع راست غیر اختصاصی داشت.

وی تصریح کرد: امید نورافکن و محم محبی نیز که بازیکنان تأثیر گذاری هستند در تیم امید حضور دارند و در بازی با نفت غایب بودند؛ نورافکن و محبی در بازی های اخیر در خط میانی نقش ویژه ای داشتند و وقتی این بازیکنان نیستند، خط هافبک کم رمق می شود.

سلطانی با بیان این که صنعت نفت شخصیت تیمی و برد را پیدا کرده است، گفت: وقتی مسائل را کنار یکدیگر قرار می دهیم، می بینیم نباید باخت را به حساب نقاط ضعف سپاهان گذاشت بلکه باید به نقاط قوت صنعت نفت که این روز ها شاداب بازی می کند و شارژ مالی نیز شدند، توجه کرد.

کارشناس فوتبال اصفهان در مورد لغو بازی با استقلال نیز گفت: این که بازی با استقلال لغو شد سبب افزایش فاصله بین 2 بازی سپاهان شد، همچنین کش و مکش های این که بازی با استقلال برگزار می شود یا خیر سبب ایجاد اختلال در تمرینات سپاهان شد.

وی با اشاره به گلزنی محمدرضا حسینی بیان کرد: حسینی بعد از این که باشگاهش را عوض کرد و در ابتدای فصل دچار مصدومیت شد، هنوز در فرم ایده آل خود قرار نگرفته است اما این پتانسیل را دارد که در آینده بهتر شود، اگر حسینی در فرم همیشگی خود قرار گیرد به سپاهان کمک بزرگی می کند.

کارشناس فوتبال اصفهان افزود: فکر می کنم باید آسیب شناسی در مورد سازمان دفاعی سپاهان شود یا چرا یک بازیکن به زمین می آید و دوباره تعویض می شود، کادر فنی باید این مسائل را تحلیل کند زیرا در نیم فصل دوم بازی ها به مراتب سخت تر می شود.

وی با اشاره به این که سپاهان در برخی نقاط مانند مرکز باید تقویت شود، عنوان داشت: تیم هایی پایین جدول برای این که سقوط نکنند انتحاری بازی می کنند، بازی با تیم های بالای جدول نیز سختی خاص خودش را دارد.

سلطانی ادامه داد: سپاهان همچنین برای برنامه های دوم و سوم بازیکن بگیرد، سپاهان نیاز دارد در نیم فصل تقویت شود؛ بازی های آسیایی نیز شروع می شود و باید بازیکنان تأثیر گذار و تعیین کننده سپاهان باید بیشتر شود.

کارشناس فوتبال اصفهان خاطر نشان کرد: امیر قلعه نویی حق دارد که بازیکنانی بگیرد که بتواند از بازیکنان جایگزین در حد بازیکنان اصلی استفاده کند.

انتهای پیام/63090/ج30/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha