قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۸۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گوشت تنظیم بازار در کرمانشاه توزیع می شود/ کارگران و کارمندان در اولویت

رئیس سازمان «صمت» کرمانشاه گفت: به منظور رفاه حال شهروندان به زودی گوشت منجمد در فروشگاه های سطح استان عرضه می شود.

گوشت تنظیم بازار در کرمانشاه توزیع می شود/ کارگران و کارمندان در اولویت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از کرمانشاه، نوزدهمین نشست کارگروه تنظیم بازار استان به ریاست دکتر حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه،و با حضور مهندس دارابی رییس سازمان صمت استان کرمانشاه و اعضای این کارگروه در سالن جلسات استانداری کرمانشاه برگزار شد.

دکتر حاتمی با تاکید بر نقش حمایت دولت از بخش تولید در سال رونق تولید، اظهار داشت: اختصاص سهمیه کالاهای اساسی تنظیم بازار علاوه بر تامین نیاز قشر آسیب پذیر باید بخشی از آن به تولید نیز اختصاص یابد.

دکتر حاتمی در ادامه به تقاضای زنبور داران به حمایت از آنان، افزود:به منظور حمایت از این صنعت میزان 350 تن سهمیه شکر به زنجیره تولید عسل اختصاص یابد تا در این صنعت نیز شاهد رشد و شکوفایی شویم.

مهندس دارابی نیز در این جلسه با بیان این مطلب که به منظور رفاه حال شهروندان به زودی گوشت منجمد در فروشگاه های سطح استان عرضه می شود، ادامه داد: این سهمیه جذب شده و بزودی با رعایت جامعه هدف در سطح فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی مصرف ادارت توزیع خواهد شد.

دارابی در ادامه افزود: کارگران، بازنشستگان کشوری و لشگری، کارمندان، رانندگان وسایط نقلیه سبک و سنگین و افراد و تحت پوشش نهادهای حمایتی می توانند از این سهمیه گوشت منجمد تنظیم بازار استفاده کنند.

انتهای پیام/ح

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha