قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۷۹۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تکذیب فوت براثر مصرف کیک های آلوده در گیلان

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان انتشار شایعاتی که گفته می شود چهار تن براثر مصرف کیک های آلوده به قرص در گیلان کشته شده را تکذیب کرد.

تکذیب فوت براثر مصرف کیک های آلوده در گیلان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید حسن میری امروز در رشت با تکذیب انتشار شایعاتی مبنی فوت چهار تن در گیلان براثر مسمومیت کیک های آلوده به قرص اظهار کرد: تنها یک بیمار از شهرستان لنگرود با شکایت مسمومیت براثر قرص به بیمارستان رازی رشت مراجعه کرده و فوت شده که آن هم براثر مصرف مستقیم قرص برنج باهدف خودکشی بوده است.

وی با اشاره به ادعای بیمار لنگرودی مسموم شده به قرص برنج افزود: این بیمار فوت شده ادعا داشت که کیک سیاهی را مصرف کرده درحالی که مشاهدات بالینی اعلام شده از سوی رئیس بیمارستان رازی حکایت بر مصرف قرص برنج از سوی متوفی را دارد.

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه تاکنون سه تن با شکایت مسمومیت براثر خوردن کیک های آلوده به بیمارستان مراجعه کرده اند، افزود: احتمال می رود دلیل مسمومیتشان براثر خوردن کیک به سبب اتمام تاریخ انقضا باشد که روشن شدن تمامی دلایل آن، علیرغم بهبود بیماران در دست بررسی است.

میری همچنین فوت چند تن از بیماران را براثر مسمومیت کیک های آلوده به قرص در بیمارستان 17 شهریور رشت را نیز تکذیب کرد و گفت: تاکنون بیماری با اثبات شکایت مسمومیت براثر کیک های آلوده به مراکز درمانی مراجعه نکرده و فوت نیز نشده است.

انتهای پیام/84008

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha