قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۷۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پیروزی تیم فوتبال پاس گیلان برابر شهرداری اردبیل

استان ها گیلان رشت تیم پاس گیلان در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته سوم کشور برابر شهرداری اردبیل به برتری رسید.

پیروزی تیم فوتبال پاس گیلان برابر شهرداری اردبیل

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در این دیدار که عصر شنبه از هفته دوم مرحله ۲ رقابت های فوتبال لیگ دسته سوم کشور در رشت برگزار شد، تیم فوتبال پاس گیلان با نتیجه دو بر صفر برابر تیم فوتبال شهرداری اردبیل به برتری دست یافت تا دومین پیروزی متوالی خود را در این رقابت ها کسب کند.

در جریان این بازی که در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار شد، تیم فوتبال پاس گیلان برتر از حریف خود ظاهر شد و در کل این دیدار بر بازی تسلط کاملی داشت و سرانجام با به ثمر رساندن دو گل هر سه امتیاز این بازی خانگی را کسب کرد.

سیامک علیزاده بازیکن تیم فوتبال پاس گیلان هر دو گل تیمش را برابر شهرداری اردبیل به ثمر رساند تا برترین چهره تیمش در دو هفته جاری رقابت های لیگ دسته سوم کشور باشد.

تیم فوتبال پاس گیلان در هفته اول این رقابت ها نیز در کاشان به مصاف تیم ذوالفقار این شهر رفته بود که در نهایت با تک گل سیامک علیزاده برابر حریف خود به برتری رسید تا سه امتیاز شیرین این بازی خارج از خانه را کسب کند.

با توجه به سایر نتایج کسب شده تا پایان هفته دوم از مرحله دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته سوم باشگاه های کشور ، تیم پاس گیلان با دو پیروزی متوالی و تصاحب شش امتیاز در صدر جدول رده بندی گروه دوم این مسابقات قرار گرفت.

تیم فوتبال پاس گیلان به همراه تیم فرهنگ ایثار آستارا دیگر نماینده گیلان در رقابت های لیگ دسته سوم کشور در گروه دوم این مسابقات با تیم های فوتبال شهید مولایی مازندران، دماوند آمل، مقاومت نوین تهران، عقاب تهران، پیشگامان تهران، ذوالفقار کاشان، آذر کوثر تبریز و شهرداری اردبیل هم گروه هستند.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته سوم باشگاه های کشور ، ۳۰ تیم حضور دارند که در سه گروه ۱۰ تیمی به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم های برتر هر گروه به مرحله سوم راه می یابند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha