قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۷۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مظاهری: با آمدن الهامی تراکتور متحول شده است/ با حضور بیرانوند در پرسپولیس، برانکو من را می خواست

دروازه بان تیم تراکتور تبریز گفت: برانکو من را می خواست اما من تصمیم دلی گرفتم و به تراکتور آمدم.

مظاهری: با آمدن الهامی تراکتور متحول شده است/ با حضور بیرانوند در پرسپولیس، برانکو من را می خواست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رشید مظاهری پس از پیروزی تراکتور مقابل پیکان اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم چهارمین بازی متوالی را ببریم. با آمدن الهامی و حضور بچه ها به خصوص کاپیتان ها و بزرگ ترهای تیم، تیم متحول شده، از الهامی ممنونیم که توانست تفکر را عوض کند و نتایج دلخواه بگیریم.

دروازه بان تیم تراکتور در مورد گل دوم عنوان کرد: توپ طوری بود که نمی توانستم بیرون بیایم. کمی دودل شدم. روی خط ماندم و توپ مقابل من زمین خورد که این کار دروازه بان را سخت می کند. باید در تمرینات آینده طوری کار کنم که این اتفاق تکرار نشود.

مظاهری در مورد اینکه آیا ماندن ساکت الهامی به نفع تراکتور است یا باید مربی خارجی بیاید، گفت: من دوست دارم ساکت الهامی بماند. فکر می کنم با او می توانیم به نتایجی که می خواهیم برسیم. مربی بزرگ خیلی دیدیم، اما با سیستمی که بازی می کنیم ببینید چگونه است. یک فوتبال به روز و عالی داریم. ببینید او چه اطلاعاتی دارد و از نظر فنی بالا است. به شخصه می گویم دوست دارم الهامی بماند.

وی در مورد شرایط تیم ملی تصریح کرد: باید سریع تر یک سرمربی انتخاب کنند. در شرایطی که هستیم در برهه سختی قرار داریم. باید این بحران را پشت سر بگذاریم، البته بحران نمی شود به آن گفت. اگر همه ما همدل شویم، همه چیز درست می شود. باید یک مربی بیاورند که با فوتبال ما آشنا باشد.

دروازه بان ملی پوش تراکتور در مورد اینکه صحبت از برانکو بر روی نیمکت تیم ملی است، عنوان کرد: برانکو با فوتبال ما آشناست و خیلی می تواند به ما کمک کند.

وی در مورد اینکه آیا او دروازه بان مورد علاقه برانکو است چون در پرسپولیس اعلام کرد اگر بیرانوند برود، بهترین گزینه برای جایگزینی اش رشید مظاهری است، اظهار داشت: نمی دانم. این را تازه از شما می شنوم. در ابتدای فصل هم علیرضا در پرسپولیس حضور داشت و برانکو من را می خواست و بحث ماندن و رفتن علیرضا نبود. برانکو من را می خواست اما من تصمیم دلی گرفتم و به تراکتور آمدم. در آن زمان علیرضا بود که من را می خواست.

مظاهری در مورد اینکه بیرانوند در یک برنامه کنایه ای به او زده است، گفت: علیرضا دروازه بان خوبی است، من هم او را دوست دارم و امیدوارم به روزهای خوبش برگردد. من برنامه هیچ دروازه بانی را نگاه نمی کنم و تمرکز روی کار خودم است.

انتهای پیام/ ک

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha