قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۷۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هدفون بیسیم «ریلمی بادز ایر» در تاریخ 17 دی وارد چین می شود

برند چینی ریلمی اعلام کرده است که هدفون ریلمی بادز ایر در تاریخ 7 ژانویه برابر با 17 دی وارد بازار می شود. گفته می شود ریلمی بادز ایر یک هدفون بی سیم واقعی است که البته ابتدا در چین وارد بازار می شود.

هدفون بیسیم «ریلمی بادز ایر» در تاریخ 17 دی وارد چین می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، برند چینی ریلمی اعلام کرده است که هدفون ریلمی بادز ایر در تاریخ 7 ژانویه برابر با 17 دی وارد بازار می شود. گفته می شود ریلمی بادز ایر یک هدفون بی سیم واقعی است که البته ابتدا در چین وارد بازار می شود.

ریلمی بادز ایر طی هفته گذشته رونمایی شد و در حال حاضر فقط با قیمت 56 دلار در هندوستان موجود است.

این هدفون بیسیم، با یک درایور تقویت کننده باس 12 میلی متر همراه است و یک تراشه R1 سفارشی را شامل می شود که امکان اتصال پایدار را فراهم می کند.این هدفون دارای تاخیر بسیار کم 120 ms است و دارای یک شارژ است که زا شارژ بی سیم Qi پشتیبانی می کند و در هر بار شارژ باتری 17 ساعت استفاده را فراهم می کند.

هدفون بیسیم «ریلمی بادز ایر» در تاریخ 17 دی وارد چین می شود

افزون بر این هدفون بیسیم دارای یک نشانگر LED در قسمت جلویی به همراه یک دکمه اتصال است. پس از جفت شدن ، در هنگام باز کردن جلد گوشی ، هدفون به طور خودکار به تلفن هوشمند وصل می شود. این محصول در سه رنگ سفید ، سیاه و زرد موجود است. ریلمی بادز ایر دارای کنترل های لمسی است و در هر هدفون آن دو میکروفون وجود دارد. یکی برای تماس ها و دیگری برای لغو سر و صدا در هر تماس

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha