قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۷۸۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ورود نسخه پرمیوم ساعت «می واچ شیائومی» به بازار تا بهمن ماه به تعویق افتاد

طی ماه گذشته شیائومی از می واچ خود در کنار"می سی سی پرو"  رونمایی کرد. این ساعت، اولین ساعت هوشمند شیائومی است که با مارک "می" همراه شده است و بسیار شبیه اپل واچ است.

ورود نسخه پرمیوم ساعت «می واچ شیائومی» به بازار تا بهمن ماه به تعویق افتاد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، طی ماه گذشته شیائومی از می واچ خود در کنار"می سی سی پرو"  رونمایی کرد. این ساعت، اولین ساعت هوشمند شیائومی است که با مارک "می" همراه شده است و بسیار شبیه اپل واچ است.

اکنون اعلام شده که ورود گوشی می واچ شیائومی به بازار تا فوریه 2020 برابر با بهمن ماه به تعویق افتاده است.

می واچ، از ماه گذشته در چین به قیمت 186 دلار به فروش رسیده است و نسخه می واچ شیائومی نیز با نمایشگر کریستالی یاقوت کبود و قاب فولادی ضد زنگ وعده داده شده است.

در ابتدا قول داده شده بود که این نسخه تا پایان سال جاری به فروش برسد ، اما این شرکت به تازگی بیانیه ای درباره تأخیر خود در ویبو(توییتر چینی ها) منتشر کرده است که در آن می خوانیم:

"از توجه شما به نسخه  می واچ شیائومی بسیار سپاسگزاریم. در اینجا ما می خواهیم صمیمانه عذرخواهی کنیم. به منظور اطمینان از تجربه بهتر کاربر ارائه نسخه اولیه می واچ شیائومی که قرار بود در پایان ماه دسامبر به بازار عرضه شود ، تا فوریه 2020 به تعویق می افتد. امیدواریم انتظارات همه را برآورده سازیم و به تمام طرفداران ساعتهای شیائومی با تجربه بهتر از همیشه بازگردیم. ما صمیمانه دوباره بخاطر تعویق این فروش عذرخواهی می کنیم.شیائومی ترجیح می دهد بیشتر وقت خود را برای داشتن سهام کافی از می واچ اختصاص دهد و مطمئناً می خواهد کنترل کیفیت را برای مشتریان خود نگه دارد."

نسخه استاندارد می واچ در حال حاضر با قیمت 186 پوند وارد بازار شده و پیشبینی می شود که نسخه پرمیوم با قیمت 286 پوند به فروش برسد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha