قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۷۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رشد ۱۸ درصدی استفاده از تلگرام در ایران با وجود فیلترینگ

بررسی ها نشان می دهد که استفاده از تلگرام همچنان در حال افزایش است و با وجود آن که در اوایل آذر ماه به علت قطعی اینترنت، استفاده از این شبکه اجتماعی محدود شده بود، اما با اتصال مجدد اینترنت، استفاده از این شبکه اجتماعی در روندی کاملا صعودی، به بیشترین میزان خود در ماه های اخیر رسیده است

رشد ۱۸ درصدی استفاده از تلگرام در ایران با وجود فیلترینگ
بررسی ها نشان می دهد که استفاده از تلگرام همچنان در حال افزایش است و با وجود آن که در اوایل آذر ماه به علت قطعی اینترنت، استفاده از این شبکه اجتماعی محدود شده بود، اما با اتصال مجدد اینترنت، استفاده از این شبکه اجتماعی در روندی کاملا صعودی، به بیشترین میزان خود در ماه های اخیر رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، داده های بدست آمده نشان می دهد که در ادامه روند افزایشی استفاده از تلگرام، میزان بازدید مطالب کانال های تلگرامی در آذر بیش از آبان ماه بوده است و به صورت میانگین ۱۹۷میلیون بازدید در هر روز بیشتر از ماه قبل بوده است. این ددر حالی است که تولیدات کانال های تلگرامی نیز افزایش یافته و به طور میانگین در هر روز ۸۸ هزار مطالب تلگرامی، بیشتر منتشر شده است.

بررسی ها نشان می دهد که پس از قطعی تلگرام طلایی و هاتگرام، استفاده از تلگرام در آذرماه به بیشترین میزان خود رسیده و پیش بینی می شود که این روند افزایشی، تداوم یابد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha