قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۷۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

محسن رضایی: مجلس نباید به یک نهاد وکیل الدوله تبدیل شود

دبیر مجمع تشخیص با بیان اینکه مجلس نباید تبدیل به یک نهاد وکیل الدوله شود، گفت: مجلس باید وکیل مردم باشد تا صدای آن ها را به گوش دولتمردان برساند و در عین حال از آن ها نیز مطالبه کند.

محسن رضایی: مجلس نباید به یک نهاد وکیل الدوله تبدیل شود

: محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام  در خصوص نقش مجلس ضد فساد در تأمین معیشت مردم و بهبود وضعیت اقتصادی آن ها اظهار داشت: مجلس آینده باید خانه مردم باشد طوری که صدای آن ها از مجلس یازدهم شنیده شده و حقشان به دست آن ها برسد.

وی با تاکید بر اینکه مردم باید، ولی نعمت کشور شناخته شوند یادآور شد: مجلس می تواند جایگاه، ولی نعمتی مردم را تقویت و کاری کند که دولت برای برنامه های خود از جمله موضوع بنزین با ملت نیز مشورت کند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: نمایندگان مجلس بعدی باید به مردم احترام گذاشته و ملت ایران را باور کنند، چراکه مجلس نماینده مردم است و می تواند باور به آن ها را در ذهن مسئولان تقویت کند.

رضایی محور مجلس یازدهم را ایفای حقوق مردم برشمرد و خاطرنشان کرد: مجلس آینده باید بتواند دوباره این نهاد قانونی را حقیقتاً به خانه ملت تبدیل کند.

وی با بیان اینکه اگر مجلس شورای اسلامی نتواند حقوق مردم را از دولت مطالبه کند از جایگاه اصلی خود خارج شده است، افزود: بنابراین مطالبه گری حقوق مردم از دولت، مهم ترین وظیفه ای است که بر عهده مجلس شورای اسلامی قرار دارد و در مجلس آینده نیز باید این موضوع را سرلوحه کار خود قرار دهد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه مجلس نباید تبدیل به یک نهاد وکیل الدوله شود، اظهار داشت: مجلس باید وکیل مردم باشد تا صدای آن ها را به گوش دولتمردان و تصمیم گیران برساند و در عین حال از آن ها نیز مطالبه کند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha