قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۷۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

90 کشته در انفجار پایتخت سومالی

شهردار موگادیشو تایید کرد که در اثر انفجار در یکی از شلوغ ترین ساعت رفت وآمد در این شهر دستکم 90 تن که اکثر آنها محصل هستند کشته شده اند. هنوز هیچ گروهی مسئولیت این انفجار را بر عهده نگرفته است.انفجار ناشی از یک خودروی بمب گذاری شده بود که در یکی از شلوغ ترین محلات موگادیشو، پایتخت سومالی روی داده است.

90 کشته در انفجار پایتخت سومالی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شهردار موگادیشو تایید کرد که در اثر انفجار در یکی از شلوغ ترین ساعت رفت وآمد در این شهر دستکم 90 تن که اکثر آنها محصل هستند کشته شده اند. هنوز هیچ گروهی مسئولیت این انفجار را بر عهده نگرفته است.

به نقل از اسپوتنیک، انفجار ناشی از یک خودروی بمب گذاری شده بود که در یکی از شلوغ ترین محلات موگادیشو، پایتخت سومالی روی داده است.

بر اساس گفته های عمر محمود، شهردار موگادیشو در این انفجار دستکم 17 پلیس، 73 غیرنظامی و چهار خارجی جان باخته اند.

رسانه های خبری پیش از این اعداد کمتری را به عنوان کشته های این انفجار اعلام کرده بودند. در میان کشته ها چهار مهندس ترکیه ای هم هستند.

تاکنون هیچ گروهی مسئولیت این انفجار را برعهده نگرفته است اما در گذشته گروه شبه نظامی الشباب عملیات های مشابهی را در این منطقه انجام داده بود.

یک شاهد عینی این بمب گذاری را قتل عام خوانده است.

او می گوید: "تنها چیزی که به چشم من می آمد جسد بود ... برخی از آنها در اثر انفجار کشته شده بودند و برخی به حدی سوخته بودند که قابل شناسایی نبودند".

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha