قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۷۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اختلاف بین نمایندگان عامل لغو سفر وزیر صمت به شهرکرد شد

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: این موضوع به دلیل وجود اختلافات بین نمایندگان برای حضور وزیر در شهرستان ها پیش آمد.

اختلاف بین نمایندگان عامل لغو سفر وزیر صمت به شهرکرد شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرکرد، اقبال عباسی صبح امروز در شورای گفت وگوی بخش خصوصی و دولت در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی چهارمحال و بختیاری در خصوص روند پیگیری مصوبات جلسات در کارگروه های تخصصی، گفت: دبیر یا رئیس کارگروه باید گزارش را در جلسات بعدی ارائه کند.

استاندار چهارمحال و بختیاری در خصوص تخریب آبگیر پروژه بن_ بروجن، افزود: این پروژه برای دومین بار توسط این افراد مورد تعرض قرار گرفته است، این درحالیست که این پروژه ملی و تخریب آن تخلف مشهود است.

پیشنهاد دیدار مردم چهارمحال و بختیاری با رئیس قوه قضائیه

وی با تأکید بر اینکه صدای مردم چهارمحال و بختیاری باید از طریق مراجع قضایی شنیده شود، خاطرنشان کرد: پیشنهاد دیدار با رئیس قوه قضائیه از سوی مسؤولان استانی برای حل این مشکل داده شود.

عباسی در خصوص افزایش 300 درصدی آب بهای کشت محصولات زراعی در چهارمحال و بختیاری، توضیح داد: افزایش آب بها باید بر اساس معدل 10 استان مجاور این استان تعیین شود، افزایش 300 درصدی به بهانه کم کاری مدیران قبلی غیرمنطقی است.

استاندار چهارمحال و بختیاری در ادامه جلسه با اشاره به نحوه محاسبه و دریافت تعرفه های مربوط به عوارض و جریمه های پروانه ساختمان برای واحدهای تولیدی بخش کشاورزی و دامپروری در خارج از محدوده حریم شهرها، اظهار داشت: اگر ساخت و ساز قبل از سال 91 انجام شده است، نحوه تعیین عوارض با بعد از آن متفاوت است؛ این موضوع ابهامات بسیاری دارد باید این موضوع از متولیان امر روشن شود.

علت لغو سفر وزیر صمت به چهارمحال و بختیاری از زبان استاندار

وی در رابطه با لغو سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری در هفته گذشته، عنوان کرد: این موضوع به دلیل وجود اختلافات بین نمایندگان برای حضور وزیر در شهرستان ها پیش آمد؛ اما این سفر در یک فرصت مناسب انجام می شود، بنابراین باید مشکلات واحدهای صنعتی احصا و در حضور وزیر در جلسات مطرح شود.

عباسی در پایان با بیان اینکه اجرای برخی از پروژه ها در برخی از شهرستان ها مشکلات اجتماعی را به وجود می آورد، یادآور شد فرماندار دستگاه اجرایی نیست و نمی تواند پاسخ استعلام را بدهد؛ اما باید مشکلات اجتماعی را برای تسریع در روند اجرای پروژه به سرعت رفع کند.

انتهای پیام/68026/م

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha