قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۷۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

/عزم جدی دستگاه قضا بر حمایت از تولید/

مشکلات واحدهای تولیدی خرم دره، زیر ذره بین دستگاه قضا

رئیس کل دادگستری استان زنجان در سفر یک روزه به خرم دره از چند واحدهای تولیدی در این شهرستان بازدید و در دیدار با مدیران عامل این واحدها از نزدیک در جریان روند تولید، مسائل و مشکلات حقوقی آن ها قرار گرفت.

مشکلات واحدهای تولیدی خرم دره، زیر ذره بین دستگاه قضا

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی دیروز در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی شهرستان خرم دره، گفت: در راستای تحقق رونق تولید و سیاست های قوه قضاییه، دستگاه قضا در استان نیز یکی از اولویت ها و برنامه های مهم خود را رسیدگی و برطرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی، کارآفرینی و اشتغال قرار داده و تاکنون در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی با بیان این که دستگاه قضایی به مسائلی از جمله تولید، کارآفرینی و اشتغال توجه خاص دارد، تاکید کرد: در برهه حساس کنونی باید همگان تلاش کنند تا هیچ واحد تولیدی تعطیل و یا تولید آن متوقف نشود.

صادقی نیارکی با اشاره به توجه ویژه مقام معظم رهبری به تولید و اشتغال که در نام گذاری سال ها نیز مشهود است، ادامه داد: در سال رونق تولید باید همه مسئولان بیش از پیش در رفع مسائل و مشکلات تولید و اشتغال تلاش کنند.

در ادامه این بازدیدها نیز فرماندار شهرستان خرم دره گفت: شرکت تولیدی چینی نور خرم دره که طی سال های گذشته تعطیل و غیرفعال شده بود با تلاش مسئولان استان و شهرستان احیا و به چرخه تولید بازگشته است.

حجت محمدی با تاکید بر این که در طی سال های اخیر هیچ واحد تولیدی در خرم دره تعطیل نشده است، ادامه داد: چینی نور خرم دره در حال حاضر با اشتغال زایی ۱۰۵ نفر فعال است.

در این بازدیدها مدیران هر یک از واحدهای تولیدی و شرکت ها با بیان گزارش فعالیت ها از فرآیند تولید و مشکلات پیش روی شرکت خود، خواستار حل مشکلات و حمایت از تولید و شرکت ها شدند.

دیدار عمومی با مردم خرم دره و بررسی مشکلات قضایی آنان، از دیگر برنامه های سفر یک روزه رئیس دادگستری زنجان به خرم دره بود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha