قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۷۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استفاده مافیا از ربات برای ثبت نام خودرو

عضو هیات رئیس کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه متاسفانه «مافیا» از ربات برای ثبت نام خودرو در سایت های شرکت های خودروساز استفاده می کنند گفت: باید نهادهای نظارتی و امنیتی ورود کرده و به این معضل پایان دهند.

استفاده مافیا از ربات برای ثبت نام خودرو
 

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری حجت الاسلام سیدجواد حسینی کیا عضو هیات رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی درباره اعتراض مردم به خودروسازان در ثبت نام های اخیر مبنی بر اینکه ظرف چند دقیقه سایت های ثبت نام بسته شده و امکان خرید خودرو وجود ندارد، گفت: برای بررسی این موضوع تحقیقاتی انجام داده ام که به صورت غیررسمی اعلام کردند مافیاهای خودرو با استفاده از ربات اقدام به ثبت نام در سایت ها می کنند. 

وی افزود: این اخبار غیررسمی به کمیسیون صنایع مجلس رسیده است که وقتی سامانه خرید خودرو برای یک تا 2 ثانیه باز می شود و هزاران نفر خواهان ثبت نام تعدادی خودرو هستند متاسفانه مافیا با استفاده از روش های غیرقانونی و بهره گیری از ربات تعدادی خودرو را ثبت نام می کنند. 

عضو هیات رئیس کمیسیون صنایع مجلس  تصریح کرد: مردم خواهان ثبت نام خرید خودرو از این اقدام خودروسازان گلایه داشتند و شایعات خود را به کمیسیون صنایع مجلس اعلام کردند که ما همه مدارک ثبت نام خود را و مسائل مالی را مهیا کرده ایم و حتی چند مرحله ثبت نام را هم پیشرفت داشته ایم. اما به یکباره سایت های ثبت نام کننده خودرو اعلام می کنند که ظرفیت تکمیل است. 

حسینی کیا خاطرنشان کرد: باید وزارت صنعت و نهادهای نظارتی نسبت به بکارگیری ربات از سوی مافیای خودرو برای ثبت نام خودرو اقدام کنند. 

وی گفت: به نظر می رسد که باید کمیسیون صنایع مجلس، کمیسیون اصل 90 از وزارت صمت و نهادهای نظارتی و حتی وزارت اطلاعات بخواهد که نسبت به بررسی و صحت و سقم  اقدامات اخیر مافیای خودرو در ثبت نام خودرو اقدام کنند. 

عضو هیات رئیس کمیسیون صنایع مجلس تصریح کرد: باید نهادهای امنیتی به این موضوع ورود کنند و این تذکر به وزارت صمت و دستگاه های امنیتی درباره بکارگیری ربات از سوی مافیای خودرو کاملا وارد است. 

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha