قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۶۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شهرخودرو : گل محمدی را فقط به تیم ملی می دهیم

مالک باشگاه شهرخودرو می گوید که فقط برای حضور گل محمدی در تیم ملی رضایت نامه این مربی را صادر می کند. بحث عزت و شرف ایران است و قطعا موافقت می کنیم در غیر این صورت او تا پایان فصل با شهر خودرو ادامه می دهد.

شهرخودرو : گل محمدی را فقط به تیم ملی می دهیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو پس از برد امروز (جمعه) پرسپولیس مقابل نساجی در چارچوب دیدار معوقه از هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار کرد: چون روز جمعه بود، دوست داشتم این بازی را تماشا کنم. ضمن این که آقای انصاری فرد هم دعوت کرده بود و من هم قبول کردم.

او درباره آینده کاری گل محمدی در شهر خودرو و احتمال حضور او در پرسپولیس و تیم ملی گفت: وضعیت مشخص است و چندبار یحیی هم گفته است. اگر قرار بر تیم ملی باشد، بحث عزت و شرف ایران است و قطعا موافقت می کنیم در غیر این صورت او تا پایان فصل با شهر خودرو ادامه می دهد.

مالک باشگاه شهر خودرو درباره جدایی چند بازیکن این تیم بیان کرد: من اطلاعی ندارم.

حمیداوی در پاسخ به این سوال که آیا با عالیشاه برای حضور در تیمش مذاکره شده، تصریح کرد: من خودم در رسانه ها خواندم و صحبتی با امید عزیز نکردیم چون هنوز لیست را از یحیی نگرفته ام. ان شاءالله دوشنبه که تمرینات آغاز شد، لیست را از گل محمدی می گیرم و تکلیف بازیکنان موردنظرش را مشخص می کنم. ما فعلا با دو بازیکن در پست فروارد و هافبک خارجی صحبت کردیم و در صورت توافق اعلام می کنیم.

او در پایان درباره شرایط هفته اخیر شهرخودرو گفت: اگر بگویم که راضی هستم، اینطور نیست. ما در دو سه بازی آخر به چالش هایی خوردیم. متاسفانه در تبریز به کم تجربگی مان باختیم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha