قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۶۵۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مالک شهرخودرو: گل محمدی را فقط به تیم ملی می دهیم

ورزش فوتبالتهران مالک باشگاه شهرخودرو مشهد گفت: اگر قرار باشد یحیی گل محمدی به تیم ملی برود، موافقت می کنیم و در غیر این صورت تا پایان فصل با او هستیم.

مالک شهرخودرو: گل محمدی را فقط به تیم ملی می دهیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرهاد حمیداوی در پایان دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و نساجی مازندران در چارچوب دیدار معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر که با برتری یک بر صفر سرخ پوشان پایان یافت، درباره علت حضور خود در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: حضورم علت خاصی نداشت و چون روز تعطیل بود، در ورزشگاه حاضر شدم تا مسابقه را تماشا کنم.

وی درباره وضعیت یحیی گل محمدی سرمربی شهرخودرو نیز گفت: وضعیت مشخص است و چند بار خود گل محمدی نیز در این باره توضیح داده است. اگر قرار بر تیم ملی باشد، به طور حتم موافقت می کنیم و در غیر این صورت با گل محمدی تا پایان فصل هستیم.

مالک باشگاه شهرخودرو درباره خبر جدایی چند بازیکن مطرح این تیم و انجام مذاکراتی با امید عالیشاه نیز افزود: درباره جدایی بازیکنان اطلاعی ندارم و درباره عالیشاه نیز در رسانه ها این موضوع را خواندم و تا این لحظه با عالیشاه صحبت نکردیم چون لیست را از گل محمدی نگرفتم اما روز دوشنبه در آغاز تمرینات لیست را از او دریافت می کنیم.

حمیداوی گفت: تاکنون با ۲ بازیکن خارجی که یکی از آنها هافبک و دیگری مهاجم است، مذاکره کردیم و اگر به توافق نهایی برسیم، اعلام می کنیم. 

مالک باشگاه شهرخودرو در پاسخ به سوال دیگری درباره شرایط اخیر این تیم نیز افزود: اگر بگویم از شرایط اخیر راضی هستم، درست نیست اما در چند بازی آخر به چالش هایی برخورد کردیم. به عنوان مثال در دیدار با تراکتور در تبریز درگیر بی تجربگی شدیم و به تجربه تراکتور باختیم.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha