قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۶۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هفته هفتم مسابقات اسبداونی کورس پاییزه گنبد برگزار شد

استان ها گلستان گنبدکاووس رقابت ۴۸ راس اسب در روز دوم هفته هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس، پایان بخش رقابت های این هفته بود که عصر روز جمعه در مجموعه سوارکاری گنبدکاووس…

هفته هفتم مسابقات اسبداونی کورس پاییزه گنبد برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رقابت های امروز در شش دور مختلف به مسافت ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر برگزار شد و اسب های ترکمن دوساله کلاس Maiden آغاز کننده این رقابت ها بودند که با قهرمانی اسب بای بای سلاق به پایان رسید، اسب ترکمن صحرا در این دور دوم شد اسب شانای عاشوری نیز عنوان سومی را تصاحب کرد.

در دور دوم رقابت اسب های دوخون ۳+ سال هندیکاپ کلاس ۶ برگزار شد که در انتها اسب دلبرم زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و اسب های پیشانی سفید و ملکه جهان  به ترتیب دوم و سوم شدند.

اسب شایلیک قهرمان دور سوم در گروه اسب های تروبرد دوساله کلاس Maiden شد، عنوان دومی این دور را اسب رای جان از آن خود کرد و اسب کوکولیدی به عنوان سوم بسنده کرد.

کورس چهارم مخصوص اسب های دوخون دوساله کلاس Maiden بود که با قهرمانی اسب یومای لووا و کسب عناوین دوم و سوم از سوی اسب های یاد باربی و ارسلان کوچکی به پایان رسید.

هاکتین ، سامین و جان بابا در دور پنجم روز دوم هفته هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس حائز مقام های برتر این دور در گروه اسب های دوخون ۳+ سال هندیکاپ کلاس ۲ شدند.

در دور ششم که اختصاص به رقابت اسب های تروبرد ۳+ سال هندیکاپ کلاس ۴ داشت، اسب بیوتی آرچ عنوان نخست را کسب کرد و اسب های سزار و اوردنز نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

در پایان این مسابقات مبلغ یک میلیارد و ۲۴۰ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسبهای برتر تعلق گرفت. 

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha