قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۶۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

محل دقیق سقوط جنگنده میگ ـ ۲۹ ارتش شناسایی شد

معاون سیاسی و امنینی استاندار اردبیل گفت: در حال حاضر گروه هایی از کوهنوردان و هلال احمر در محل سقوط جنگنده حضور دارند و تلاش همه جانبه ای برای مشخص شدن وضعیت خلبان وجود دارد و احتمالا تا آخر وقت امروز وضعیت خلبان مشخص شود.

محل دقیق سقوط جنگنده میگ   ـ ۲۹ ارتش شناسایی شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: بهروز ندایی اظهار داشت: در حال حاضر امکان حضور هلی کوپتر به دلیل وزش باد شدید و کولاک در محل سقوط جنگنده وجود ندارد و کوهنوردان و نیروهای هلال احمر و ارتش با تجهیزات کامل در محل حضور دارند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل تصریح کرد: بعد از سقوط هواپیمای جنگنده بلافاصله جلسه شورای بحران به مدیریت معاون سیاسی استاندار اردبیل تشکیل و نیروها و گروه های مختلف از هلال احمر، ارتش و مدیریت بحران به محل اعزام شدند و به دلیل وزش باد شدید و کولاک در روز اول امکان فرود و حضور هلی کوپتر در محل وجود نداشت.

ندایی افزود: در روز دوم نیز سرعت باد بیش از 90 کیلومتر بود و هلی کوپتر توان بالا رفتن به محل را نداشت و گروه هلال احمر و کوهنوردی و ارتش با تجهیزات کامل محل حادثه و سقوط را شناسایی کردند.

وی اظهار کرد: از صبح امروز نیز کوهنوردان و نیروهای هلال احمر و ارتش در محل حادثه حضور یافته و در تلاش هستند هرچه سریعتر وضعیت خلبان هواپیما را مشخص کنند که احتمالا تا آخر وقت امروز وضعیت خلبان مشخص می شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار تصریح کرد: مدیریت بحران استان وضعیت اعزام و اکیب و گروه ها و تجهیزات را بر عهده داشته است و وضعیت هواپیما نیز از طریق ارتش اعلام می شود.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha