قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۶۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شریعتمداری: ۹ دی ایستگاه پایان فتنه ۸۸ بود

مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه ۹ دی ایستگاه پایان فتنه سال ۸۸ بود، گفت: با توجه به شواهد و اسناد موجود به وضوح می توان گفت فتنه ۸۸ ، فتنه ای آمریکایی و اسرائیلی بود.

شریعتمداری: ۹ دی ایستگاه پایان فتنه ۸۸ بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان امروز در سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه تهران با اشاره حماسه ۹ دی، گفت: ۹ دی ایستگاه پایان فتنه سال ۸۸ بود.

وی با بیان اینکه با توجه به شواهد و اسناد موجود به وضوح می توان گفت فتنه ۸۸، فتنه ای آمریکایی و اسرائیلی بود، افزود: این فتنه مدیریتی بیرونی داشت و از درون حمایت می شد. فتنه ۸۸ جنگ احزاب یا همان جنگ خندق بود که همه دشمنان اسلام اختلافات ظاهری را کنار گذاشته بودند و به این نتیجه رسیدند که باید با هم موتلف شوند و اسلام نوپای آن روز را به پایان برسانند.

مدیر مسئول روزنامه کیهان با تاکید بر اینکه در فتنه ۸۸ منافقین، نهضت آزادی، ملی گرا ها و بهایی ها آمده بودند، اظهار داشت: تکفیری های بیرونی آن موقع هم وارد ماجرا شده بودند در بیرون هم همه حمایت می کردند، اوباما مرکل و تونی بلراز این فتنه به صراحت حمایت می کردند.

شریعتمداری تصریح کرد: از مدت ها قبل همه شرایط را آماده کرده بودند، ده ها نفر از مسئولان عالی رتبه سرویس های اطلاعاتی بیگانه تحت عنوان اساتید دانشگاه ها و تحت عناوین دانشگاهی وارد کشور شده بودند و با کسانی که قرار بود در فتنه نقش آفرینی کنند جلسات آموزشی گذاشتند و برخی از آن ها را به کشور های دیگر برده بودند.

این خبر تکمیل می شود..

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha