قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۵۷۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستگیری 36 متخلف زیست محیطی

فرمانده یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان با بیان اینکه در آذر ماه 37 متخلف در حوزه محیط زیست دستگیر شدند، گفت: 26 فقره پرونده تخلف در حوزه محیط زیست در استان در آذر ماه تنظیم شده است.

دستگیری 36 متخلف زیست محیطی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اسماعیل قلی زاده امروز در زنجان اظهار کرد: برخورد با متخلفان حوزه محیط زیست به صورت مستمر انجام می شود.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان با بیان اینکه در آذر ماه سال جاری 25 قطعه کبک، مرغابی، سهره طلایی و ... در استان زنجان شکار شده است، عنوان کرد: در نهمین ماه سال جاری هفت رأس کل وحشی و خرگوش شکار شده است.

وی با اشاره به اینکه در آذر ماه سال جاری هشت قطعه سهره طلایی زنده گیری شده است، بیان کرد: چند مورد پرونده شروع به شکار نیز در استان زنجان تشکیل شده است.

قلی زاده با بیان اینکه در آذر ماه سال جاری دو قبضه سلاح غیر مجاز کشف و ضبط شده است، بیان کرد: 19 قبضه سلاح مجاز شکاری نیز در سال جاری کشف و ضبط شده است.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان با اشاره به اینکه 344 مورد ادوات و وسایل شکاری در استان زنجان کشف و ضبط شده است، افزود: این ادوات شامل تور، پروژکتور، فشنگ و ... بوده است.

وی با بیان اینکه چهار مورد حمل چوب غیرمجاز در زنجان در آذر ماه سال جاری کشف و ضبط شده است، ادامه داد: ضرر و زیان وارده به محیط زیست در این ماه 181 میلیون 600 هزار ریال و وصولی 147 میلیون و 642 هزار ریال بوده است.

قلی زاده با بیان اینکه در آذر ماه 37 متخلف در حوزه محیط زیست دستگیر شدند، اضافه کرد: 26 فقره پرونده تخلف در حوزه محیط زیست در استان زنجان در آذر ماه تنظیم شده که از این تعداد پنج پرونده مختومه و 21 پرونده در جریان است.

انتهای پیام/73009/ق/20

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha