قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۵۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آغاز اردوی تیم ملی وزنه برداری از دو هفته دیگر/ سه رویداد سرنوشت ساز پیش روی ملی پوشان

زمان بازگشت وزنه برداران به اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات گزینشی المپیک ۲۰۲۰ مشخص شد.

آغاز اردوی تیم ملی وزنه برداری از دو هفته دیگر/ سه رویداد سرنوشت ساز پیش روی ملی پوشان

تیم ملی وزنه برداری ایران با حضور در قطرکاپ آخرین مسابقه گزینشی المپیک خود را در سال ۲۰۱۹ به پایان رساند و ملی پوشان حدود دو هفته دیگر وارد اردو می شوند تا خود را برای مسابقات گزینشی المپیک در سال ۲۰۲۰ آماده کنند.

برخواه سرمربی تیم ملی فعلا  هجدهم دی را به عنوان زمان آغاز مجدد اردوی تیم ملی در نظر گرفته است اما از آنجا که مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشور بزرگسالان هفدهم تا بیستم دی برگزار می شود ممکن است برخواه تصمیم بگیرد آغاز اردو را به بعد از قهرمانی کشور موکول کند.

تیم ملی وزنه برداری در ابتدا باید خود را برای مسابقات گزینشی المپیک جام فجر که ۱ تا ۵ فوریه ۲۰۲۰ (۱۲ تا ۱۶ بهمن) در رشت برگزار می شود، آماده کند.

دومین مسابقه، رقابتهای غرب آسیا است که ۲۵ تا ۲۹ فوریه۲۰۲۰ (۶تا ۱۰ اسفند) در امارات برگزار خواهد شد.

آخرین و حساس ترین مسابقه گزینشی المپیک پیش روی وزنه برداران ایران، قهرمانی آسیا است که ۱۶ تا ۲۵ آوریل (۲۸ فرودین تا ۶ اردیبهشت ۹۹) در قزاقستان برگزار خواهد شد و در آن مسابقات تعداد گزینشی های نمایندگان ایران کامل خواهد شد.

نفراتی که به دنبال گرفتن سهمیه المپیک هستند از جمله کیانوش رستمی و سهراب مرادی که شرایط خوبی در رنکینگ المپیک ندارند در این مسابقات پیش رو باید هر چه در چنته دارند رو کنند تا با ثبت رکورد مجموع بالا امتیاز خوبی بگیرند.

 انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha