قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۵۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یارانه کودکان «بی سرپرست» و «مجهول الهویه» چگونه پرداخت می شود؟

مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشورنحوه پرداخت یارانه کودکان تحت سرپرستی سازمان بهزیستی و کودکان مجهول الهویه را تشریح کرد.

یارانه کودکان «بی سرپرست» و «مجهول الهویه» چگونه پرداخت می شود؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سعید بابایی ، درباره نحوه پرداخت یارانه کودکان تحت پوشش بهزیستی که در مراکز این سازمان حضور دارند، گفت: با توجه به اینکه این کودکان توسط مراکز شبه خانواده نگهداری می شوند، اطلاعات مربوط به انها کاملا مشخص است و یارانه اشان به منظور نگهداری این فرزندان در اختیار مراکز قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه کمکی که به بخش غیردولتی می شود در نهایت شاید بین ۲۰ تا ۳۰ درصد پاسخگوی نیازهای آنها باشد، اظهار کرد: به این ترتیب شاهد مشارکت بیش از ۷۰ درصدی خیران برای نگهداری کودکان در مراکز شبه خانواده هستیم.

مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور در خصوص یارانه کودکان مجهول الهویه نیز توضیح داد: این کودکان اگر در ابتدا مجهول الهویه باشند بلافاصله با طی مراحل قانونی مرتبط، مشکل هویتی شان برطرف و شناسنامه و کد ملی برای آنها صادر می شود، بر اساس همین اطلاعات هویتی نیز یارانه اشان تخصیص می یابد تا با کمک آن بتوانیم از آنها حمایت بیشتری کنیم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha