قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۵۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس:

بودجه عمرانی در سال آینده ۱۴ درصد افزایش دارد/ بخش خصوصی به میدان بیاید

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که برای به اتمام رساندن پروژه ها و طرح های عمرانی نیمه تمام در کشور به بیش از ۸۰ هزار میلیارد اعتبار نیاز است که دولت به تنهایی قادر به تامین آن نیست و باید از بخش خصوصی استفاده شود.

بودجه عمرانی در سال آینده ۱۴ درصد افزایش دارد/ بخش خصوصی به میدان بیاید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید احسن علوی ، درباره بودجه عمرانی سال ۱۳۹۹ کشور بیان کرد: بودجه عمرانی در سال آینده حدود ۱۴ درصد افزایش دارد و اگر این اعتبار تخصیص یابد تاثیر مثبتی به دنبال خواهد داشت.

وی در ادامه اظهار کرد: بودجه سال جاری در حوزه عمرانی ۶۳ هزار میلیارد تومان بود و بودجه سال آینده در این بخش به ۷۰ هزار میلیارد تومان رسیده است. آنچه که مهم است تخصیص اعتبارات است تا منجر به اجرایی شدن پروژه های عمرانی شود.

نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه بخش عمرانی همواره مورد بی توجهی قرار می گیرد و واقعیت این است که برای اتمام پروژه های نیمه تمام در کل کشور به بیش از ۸۰ هزار میلیارد اعتبار نیاز داریم که عملا دولت نمی تواند این میزان را محقق کند.

علوی در ادامه تاکید کرد: باید پروژه ها و طرح های نیمه تمام را با به میدان آوردن بخش خصوصی و اهمیت و حمایت از آنان پیش ببریم. قطعا دولت با این روال نمی تواند در پیشبرد تمام پروژه ها و طرح ها موفق باشند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha