قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۵۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اصفهان روز شنبه هوای سالم در ریه دارد

کارشناس مسؤول پیش بینی هوای اداره کل هوشناسی استان اصفهان گفت: از بعد از ظهر جمعه افزایش ابر، وزش باد و بارش برف و باران در مناطق غربی آغاز شده و این وضعیت به تدریج در نیمه شمالی استان تا روز شنبه پیش بینی می شود.

اصفهان روز شنبه هوای سالم در ریه دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ابراهیم هنرمند امروز در اصفهان در رابطه با وضعیت هوای اصفهان اظهار کرد: نقشه های هواشناسی بیانگر استقرار جوی نسبتاً پایدار بر روی استان طی امروز است، بر این اساس وضعیت جوی به صورت صاف در عصر و شب وزش باد پیش بینی می شود.

کارشناس مسؤول پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان افزود: در مناطق مرکزی و صنعتی استان شرایط  ماندگاری غبار تا اواخر روز مهیا است، از عصر امروز افزایش ابر و وزش باد به ویژه در مناطق غربی استان آغاز می شود.

وی خاطرنشان کرد: مجدداً از بعد از ظهر جمعه افزایش ابر، وزش باد و بارش برف و باران در مناطق غربی آغاز شده و این وضعیت به تدریج در نیمه شمالی استان تا روز شنبه پیش بینی می شود، بر همین اساس پیش بینی می شود روز شنبه هوای سالمی را در اصفهان داشته باشیم.

هنرمند با اشاره به اینکه کمینه دمای هوا طی ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق استان یک تا ۳ درجه افزایش خواهد داشت، گفت: بیشینه دمای هوای شهر اصفهان برای ۲۴ ساعت آینده ۱۱ درجه سانتیگراد و کمینه دما هم ۲ درجه سانتیگراد زیر صفر پیش بینی می شود، گرمترین نقطه استان چوپانان با ۱۹ درجه سانتیگراد بالای صفر و سردترین نقطه استان هم چادگان با ۱۲ درجه سانتیگراد زیر صفر است.

انتهای پیام/۶۳۰۸۸/ص۲۰/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha