قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۵۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فردا جمعه جاده هراز به سمت رودهن یکطرفه می شود

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران گفت: با توجه به افزایش ترددهای جاده ای، فردا جمعه در محور هراز از ساعت ۱۴ تردد از رودهن به سمت آمل و از ساعت ۱۶ تردد از آب اسک به سمت رودهن ممنوع شده و این مسیر تا ساعت ۲۴ یکطرفه خواهد بود.

فردا جمعه جاده هراز به سمت رودهن یکطرفه می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ سیاوش محبی عصر پنجشنبه  اظهار داشت: بر اساس پیش بینی اداره هوا شناسی بعد از ظهر فردا جمعه در محورهای کوهستانی هراز و فیروزکوه شاهد بارش برف و کولاک خواهیم بود.

وی ادامه داد: به هموطنان توصیه میشود بازگشت از سفر را به تعویق نیندازند تا در جاده های کوهستانی و برفی به مشکل برخورد نکنند.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران با اشاره به ترافیک نیمه سنگین جاده هراز اظهار داشت: در حال حاضر در مسیرهای هراز و فیروزکوه به سمت شمال و به طرف تهران شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم و خودروها به کندی حرکت می کنند.

محبی گفت: درتعطیلات چند روزه مدارس به دلیل آلودگی هوا تعداد زیادی از شهروندان راهی سفر به استان های شمالی شدند و در این چند روز شاهد افزایش تردد خودروها و سنگین شدن بارترافیکی در جاده های کوهستانی هراز و فیروزکوه بودیم.

وی افزود: روز جمعه شاهد ترافیک سنگین تری در مسیرهای یاد شده خواهیم بود و به رانندگان توصیه می شود با مدیریت سفر گرفتار ترافیک جاده ای در شامگاه جمعه نشوند.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران اظهار داشت: رانندگان قبل از آغاز سفر با شماره ۸۸۲۵۵۵۵۵ و یا سایت۱۲۰ راهور و سامانه ۱۴۱ راهداری تماس بگیرند تا از شرایط راه ها، مسیرهای پرترافیک و یا سوانح احتمالی مطلع شوند.

محبی گفت: رانندگان برای رسیدن به مقصد عجله نکنند و با پرهیز از عجله و شتاب در کمال آرامش رانندگی کنند تا شاهد بروز حوادث تلخ رانندگی در جاده های کوهستانی نباشیم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha