قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۵۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

زیرساخت های اصلی شهرک صنعتی قرچک به زودی افتتاح خواهد شد

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با تصمیماتی که در اینجا گرفتیم و پیگیری هایی که انجام خواهیم داد ان شاءالله امیدواریم در حضور بعدی مان در این شهرک شاهد افتتاح سه محور آب، برق و گاز باشیم.

زیرساخت های اصلی شهرک صنعتی قرچک به زودی افتتاح خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از قرچک، محسن صالحی نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی در جمع خبرنگاران در خصوص شهرک صنعتی قرچک اظهار داشت: بهبود و توسعه زیرساخت های این شهرک مورد تقاضای همه است و تعاریف این زیرساخت ها هم کاملاٌ مشخص است.

وی گفت: این شهرک با توجه به توسعه جمعیتی که در این منطقه اتفاق افتاده است و ظرفیت هایی که دارد واقعاً چشم مردم منطقه به این است که توسعه ای که در اینجا اتفاق می افتد بتواند شرایط لازم را برای اشتغال جوانان منطقه فراهم کند.

معاون وزیر صمت بیان کرد: با تصمیماتی که در اینجا گرفتیم و پیگیری هایی که انجام خواهیم داد ان شاءالله امیدواریم در حضور بعدی مان در این شهرک شاهد افتتاح سه محور آب، برق و گاز باشیم.

صالحی نیا با اشاره به مالیات ارزش افزوده واحدهای تولیدی، گفت: لایحه مالیات ارزش افزوده و بسیاری از مواردی که در ارتباط با این موضوع که بتواند مشکلات و مسائل واحدهای تولیدی را حل کند در مجلس در حال مصوب شدن است.

 وی با بیان اینکه درنهایت مالیات ارزش افزوده را باید از مصرف کننده نهایی دریافت کنند و ما هم علی القاعده تابع قانون خواهیم بود، تأکید کرد: درواقع در مجلس موارد آن لایحه دیده شده است که در کمیسیون های مختلف هم موردبررسی قرارگرفته است، هدف اصلی این لایحه کمک به تولید است.

معاون وزیر صمت افزود: ما حدود ۱۷۰۰ تعرفه ردیف کالایی داریم که اگر بگوییم حدود ۱۶۰۰ ردیف منطبق با این بخش است حدود ۱۷۰۰ ردیف کالایی را بر اساس سیاست های به دست آمده صنعت، معدن و تجارت در محدوده ممنوعیت واردات کالا داریم.

صالحی نیا بیان کرد: پارچه هایی که در اینجا تولید می شود در همان لیست ممنوعیت قرار دارد منتهی دوستان مطرح می کردند که بعضاٌ ثبت و سفارش هایی انجام می شود که به دلیل مشابهت برخی از ردیف های تعرفه ای، در ردیف مشابه رفته و اصلاح شده است که این مهم لازم است بررسی و رسیدگی شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: قطعاٌ از تولیدات ملی و کالاهایی که در داخل تولید می شود حمایت می کنیم.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷/پ/ی۳۰

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha