قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۵۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مهدی طائب: تلاش ۳ ساله آمریکا برای آشوب های اخیر

رئیس قرارگاه عمار با اشاره به اینکه آمریکا برای اجرای توطئه و آشوب های اخیر کشور ۳ سال برنامه ریزی و میلیاردها دلار هزینه کرده بود، گفت: پیام موشک امروز حماس به مناطق اشغالی که به واسطه آن نخست وزیر اسرائیل فرار کرد، به نفس افتادن عامل موجودیت آمریکا، یعنی اسرائیل است.

مهدی طائب: تلاش ۳ ساله آمریکا برای آشوب های اخیر

: حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب رئیس شورای راهبردی قرارگاه عمار عصر امروز در مراسم اربعین شهید مرتضی ابراهیمی در مسجد امیرالمومنین(ع) کهنر اظهار داشت: در ۴۰ سال گذشته شکل ظاهری دشمنان متفاوت بوده اما اصل وجودی یکی بوده و از یک نقطه دستور می گرفتند و امروز مشکل اساسی بشر این است که مبتلا به رهبرانی هستند که از شیطان دستور می گیرند.

وی افزود: امروز در دنیا کسانی بر قدرت هستند که شاگردان و مجریان شیطان هستند و آمریکا به گفته امام شیطان بزرگ و رئیس جمهور آمریکا نماینده شیطان است و امام(ره) اولین کسی بود که این جریان و تفکر را شیطان بزرگ نامید و به نوعی حرف تمام رهبران الهی را به زبان آورد.

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار بیان داشت: از ابتدای انقلاب هر شهید در راستای رسیدن به نقطه ای بوده که تا برای صاحب اصلی انقلاب امنیت حاصل شود و ایشان تشریف آورد و شیطان بزرگ و جریان شیطانی از بین برود.

طائب گفت: دشمن این موضوع را دریافت که اگر این هدف محقق شود نابودی خود مسلم است و شهادت شهدا توطئه های بزرگی را از انقلاب دور کرد و توطئه اخیر توطئه پیچیده ای بود و برکت شهدا بسیار بالا بود و چند روزه ماجرا خاتمه یافت.

رئیس قرارگاه عمار گفت: طرح آن ها این بود که همه مردم به خیابان بیایند تا ایرانی سوخته پدید آید و نیروهای دهه شصت و منافقین کوردل در آشوب های اخیر بودند.

طائب عنوان داشت: مبارزه امام (ره) به هدف آمدن منجی عالم بود و این شهدا به همین دلیل به میدان آمدند و نسبت به این هدف بسیار نزدیک است و خط مستقیمی بین نابودی آمریکا و اسرائیل است.

وی ادامه داد: پیام موشک حماس این بود که عامل موجودیت آمریکا به نفس افتاده است و آشوب های اخیر منطقه برای نجات اسرائیل است و آمریکا و اسرائیل متوجه شدند که رهبری عین کلمات امام را می زند ک لذا برای تغییر فکر مردم تلاش کردند و اما از دل مردم شهدای مدافع حرم بیرون آمدند.

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار اضافه کرد: شهدای مدافع امنیت تربیت شده دوران تهاجم فرهنگی آمریکا و دشمن هستند.

طائب تصریح کرد: برای توطئه اخیر آمریکایی ها ۳ سال کار و برنامه ریزی ها کردند و به گفته رهبری میلیاردها دلار هزینه کردند و انشالله به یاری خدا گام دوم انقلاب محقق خواهد شد و دشمن نیز دست و پا می زند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha