قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۴۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جذب ۲۶۶ میلیارد تومان برای نوسازی واحدهای روستایی نهاوند

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نهاوند از جذب ۲۶۶ میلیارد تومان برای نوسازی واحدهای روستایی نهاوند خبر داد.

جذب ۲۶۶ میلیارد تومان برای نوسازی واحدهای روستایی نهاوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علیرضا نثاری امروز در همدان اظهار کرد:  از ابتدای سال تاکنون ۲۶۶ میلیارد تومان برای نوسازی یا تعمیر واحدهای روستایی در قالب اعتبارات جبران خسارت سیل و همچنین طرح ویژه نوسازی مسکن روستایی جذب شده است.

وی گفت: در جریان سیل فروردین ماه سال جاری مجموعا ۵ هزار و ۲۵۰ واحد شامل ۲ هزار و ۳۶۰ واحد احداثی، یک هزار و ۹۵۰ واحد تعمیری و یک هزار و ۷۶ واحد معیشتی در این شهرستان دچار آسیب شدند.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان نهاوند افزود: به منظور جبران واحدهای آسیب دیده از سیل سال جاری، ۲۰۸ میلیارد تومان تسهیلات اعتباری به این شهرستان اختصاص یافت که به صورت صد درصدی جذب شد.

وی افزود: علاوه بر اختصاص اعتبار فوق، ۵۸ میلیارد تومان دیگر نیز به صورت ویژه برای نوسازی مسکن روستایی به نهاوند اختصاص داده شد.

نثاری با بیان اینکه همه اعتبارات در نظر گرفته شده تاکنون جذب شده اند افزود: تاکنون ۸۰ درصد انعقاد قرارداد با شبکه بانکی برای دریافت تسهیلات منعقد شده و عملیات اجرایی و انعقاد قرارداد به طور صد درصد انجام گرفته است.

وی تعداد واحدهای نیاز به احداث را ۲ هزار و ۳۵۰ واحد ذکر کرد و گفت: در حال حاضر یک هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی در مرحله پی کنی قرار دارد و ۷۵۰ واحد نیز در مرحله سقف زنی و گرفتن پایان کار قرار دارد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نهاوند در پایان به میزان پرداخت تسهیلات به مالکان واحدهای مسکونی آسیب دیده اشاره کرد و افزود: سقف پرداختی تسهیلات برای احداث واحدهای شهری ۵۰ میلیون تومان، واحدهای روستایی ۴۰ میلیون تومان، تعمیر واحدهای شهری ۲۵ میلیون و واحدهای روستایی ۱۵ میلیون با ۵ میلیون تومان وام بلاعوض است.

انتهای پیام/ 3140/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha