قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۴۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سکوت دولتی ها درباره خبر سفر تفریحی رئیس جمهور +تصاویر

از شب گذشته اخباری در شبکه های اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه، حسن روحانی به همراه خانواده در یکی از مجتمع های تفریحی شهر محمودآباد مستقر شده که پیگیری های برای تایید و یا تکذیب این خبر از سوی مقامات دولتی به جایی نرسیده است.

سکوت دولتی ها درباره خبر سفر تفریحی رئیس جمهور +تصاویر

: از شب گذشته (چهارشنبه) اخباری در شبکه های اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه «حسن روحانی رئیس جمهور به همراه خانواده ساعت ١٥ امروز وارد مازندران شده و در یکی از مجتمع های تفریحی شهر محمودآباد مستقر شده است.»

اخبار منتشر شده در شبکه های اجتماعی این را نیز افزوده است که در این سفر رئیس جمهور را خانواده و ١٤ نفر از اعضای کابینه دولت همراهی می کنند.

**سکوت دولتی ها درقبال سفر روحانی به مازندران

پیگیری های از مقامات دولتی جهت کسب اطلاع از صحت و سقم سفر تا لحظه انتشار این خبر به جایی نرسیده و تنها محمدرضا نوروزپور معاون سخنگو و دبیر شورای اطلاع رسانی دولت از این سفر اظهار بی اطلاعی کرده است.

علیرضا معزی معاون ارتباطات دفتر رئیس جمهور هم تماس های برای تایید یا تکذیب این خبر را بی پاسخ گذاشت.

در همین راستا، سیدعلی ادیانی عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در گفتگو با ، در پاسخ به این سوال که آیا شما خبر سفر رئیس جمهور به مازندران را تایید می کنید یا نه؟ گفت: من در شبکه های اجتماعی و برخی سایت های خبری این موضوع را شنیدم که آقای روحانی به همراه برخی وزرا به مجتمع تفریحی، ورزشی، اقامتی نفت در شهر محمودآباد آمده است.

** خبر سفر رئیس جمهور به مازندران را در شبکه های اجتماعی دیده ام/ وزرا در مازندران هستند

وی در ادامه تصریح کرد: برخی از وزرا در مازندران هستند و قرار است به تعدادی از پروژه سرکشی کنند؛ البته هر کسی نیاز به استراحت و رسیدگی به امور شخصی خود را دارد، اما همه این ها باید در عرف معقول باشد.

عضو مجمع نمایندگان استان مازندران همچنین خاطرنشان کرد: برخی از وزرا ضمن حضور در مازندران، برنامه ریزی هایی برای افتتاح پروژه انجام داده اند. طبیعی است هر کسی نیاز به استراحت دارند، اما مسئولین نظام اسلامی خود را باید بیشتر برای مردم به زحمت بیاندازند.

تصاویری از مجتمع تفریحی، ورزشی، اقامتی نفت محمود آباد که در شبکه های اجتماعی به عنوان محل اقامت برخی اعضای کابینه منتشر شده را در ذیل می توانید مشاهده می کنید:

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha