قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۴۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روسیه: گوترش چشم های خود را بر تاخیر آمریکا در صدور ویزا بسته است

وزارت خارجه روسیه، دبیرکل سازمان ملل را متهم کرد که چشم های خود را بر تاخیرهای آمریکا در صدور ویزا برای مقامات روسی که قصد سفر به مقر سازمان ملل در نیویورک را دارند، بسته است.

روسیه: گوترش چشم های خود را بر تاخیر آمریکا در صدور ویزا بسته است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نوشته رویترز، مسکو می گوید که واشنگتن عمدا صدور ویزا برای مقامات روسی را که قصد سفر به مقر سازمان ملل در نیویورک را دارند، به تاخیر انداخته می اندازد؛ اقدامی که به گفته روسیه می تواند بیش از پیش به راوبط مخدوش این دو کشور لطمه بزند.

ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای گفت: برخی از مقامات وزارت دفاع روسیه که قرار بود به مقر سازمان ملل در نیویورک سفر کنند مجبور شدند ماه ها برای صدور ویزای شان منتظر بمانند.

وی افزود: شایان ذکر است که همه این اتفاق ها با اغماض و چشم پوشی مطلق آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل صورت می گیرند. گوترش عملا نقض منشور سازمان ملل توسط آمریکا را انکار می کند.

روسیه در ماه سپتامبر یکی از دیپلمات های ارشد آمریکا را احضار کرد تا اعتراض خود را نسبت به امتناع غیرقابل قبول آمریکا از صدور ویزا برای اعضای هیات روسی که به مجمع عمومی سازمان ملل سفر می کردند، ابراز کند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha