قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۴۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پلی آفی های فوتسال حساب خود را جدا کردند

در فاصله چهار هفته مانده به پایان لیگ برتر فوتسال، تا حدود زیادی تکلیف ۸ تیم حاضردر پلی آف مشخص شده است.

پلی آفی های فوتسال حساب خود را جدا کردند

امسال برای دومین فصل پیاپی قهرمان لیگ برتر فوتسال به صورت پلی آف مشخص می شود و تیم ها به خصوص در نیم فصل دوم عزم خود را برای حضور در جمع هشت تیم برتر پلی آف جزم کرده اند. با این حال در فاصله چهار هفته تا پایان بازی ها تکلیف هشت تیم حاضر در مرحله پلی آف تا حدود زیادی مشخص شده و تنها جایگاه نهایی برخی تیم ها قطعی نشده است.

مس سونگون و گیتی پسند اصفهان دو تیمی بودند که از مدت ها قبل حضور خود در پلی آف را قطعی کردند و گرچه برخی ها اولی مس و دومی گیتی پسند را قطعی می دانند اما به نظر می رسد تکلیف این جایگاه دقیقا هفته آخر و پس از دوئل دو تیم در اصفهان مشخص خواهد شد.

برای رده سوم و چهارم که در پلی آف از امتیازهای مثبتی نسبت به تیم های پنجم تا هشتم برخوردارند می توان تا حدود زیادی جایگاه فرش آرای مشهد را قطعی دانست و بین سه تیم شهروند ساری، ستارگان ورامین و سن ایچ ساوه نیز یک تیم دیگر در رده چهارم قرار خواهد گرفت.

محمد سیمای قم و حفاری اهواز نیز با نتایج دور از انتظاری که در هفته های اخیر گرفتند بعید است جایی در جمع چهار تیم ابتدایی داشته باشند و به اینکه حضورشان در جمع هشت تیم قطعی است دل خوش هستند. بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته مرحله اول پلی آف بلافاصله پس از هفته بیست و ششم برگزار می شود و ادامه بازی ها با حضور چهار تیم به بعد از بازی های فوتسال قهرمانی آسیا موکول شده است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha