قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۴۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نعمت گاز، گرما بخش ۱۰۰ درصد خانوار شهری و ۹۴ درصد خانوار روستایی استان اردبیل

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: ۱۰۰ درصد خانوار شهری و ۹۴ درصد خانوار روستایی استان از گاز طبیعی بهره مند هستند.

نعمت گاز، گرما بخش ۱۰۰ درصد خانوار شهری و ۹۴ درصد خانوار روستایی استان اردبیل

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار اسماعیلی در اردبیل، اظهار کرد: ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۹۴ درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز بهره مند هستند.

وی افزود از آغاز تأسیس این شرکت در استان اردبیل تا به حال، تعداد ۱۲۹۱ روستا در سطح استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل  با اشاره به اینکه بیش از ۴۸۳ هزار خانوار از نعمت گاز طبیعی در سطح استان برخوردارند، بیان کرد: از این تعداد بیش از ۳۵۷ هزار مشترک شهری و بیش از ۱۲۵ هزار مشترک روستایی هستند.

اسماعیلی از گازرسانی به ۱۱۶ روستا در مناطق سخت گذر، برف گیر و کوهستانی استان اردبیل خبر داد و گفت: با برنامه ریزی انجام شده همزمان با دهه فجر، قسمت اعظمی از این روستاها به شبکه گاز وصل می شوند و با بهره مندی از ۱۱۶ روستا از گاز طبیعی درصد بهره مندی خانوار روستایی به ۹۸ درصد ارتقا پیدا می کند.

وی تعداد انشعابات نصب شده در سطح استان را ۲۳۵هزار و ۵۹۵ مورد عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۶ هزار و ۹۸ مورد در ۹ ماهه سال جاری اجرایی شده است.

جمع آوری ۸۰ درصد از شماره موبایل های مشترکین استان در طرح حذف قبوض کاغذی

اسماعیلی با اشاره به اینکه تا کنون ۸۰ درصد از شماره تلفن همراه مشترکین استان در سامانه های شرکت گاز ثبت شده است گفت: به دلیل اینکه شماره تلفن های برخی از مشترکین هنوز در سامانه ها ثبت نشده، فرصت ۲ ماهه برای این مشترکین در نظر گرفته شده و این افراد می توانند با مراجعه به سایت شرکت گاز استان اردبیل اقدام به ثبت شماره تلفن همراه خود کنند.

وی با اشاره به مزایای این طرح عنوان کرد: طرح قبض سبز، هم از نظر صرفه جویی های اقتصادی و صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست و هم  از نظر کاهش هزینه ها و بهبود کیفیت ارائه خدمات اهمیت فراوانی دارد.

انتهای پیام/3463/728

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha