قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۴۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اجرای 1350 طرح تولیدی در استان قم

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: هزار و 350 طرح صنعتی و صنایع معدنی با سرمایه گذاری 11 هزار و 953 میلیارد تومان در استان در دست اجرا است.

اجرای 1350 طرح تولیدی در استان قم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمود سیجانی امروز در قم با اشاره به طرح های در دست اجرای صنعتی و صنایع معدنی در استان قم اظهار کرد: هزار و 350 طرح صنعتی و صنایع معدنی با سرمایه گذاری 11 هزار و 953 میلیارد تومان در استان در دست اجرا است که در صورت به بهره برداری رسیدن این طرح ها، برای 32 هزار و 685 نفر اشتغال به وجود می آید.

وی ادامه داد: مهم ترین طرح های در دست اجرای صنعتی و صنایع معدنی در استان قم شامل محصولات فولادی و آهنی، انواع لوله و پوشش لوله، کاغذ از کربنات کلسیم، پنل خورشیدی چند کریستالی، تولید الیاف مصنوعی، انواع شمش فولادی، انیدرید فتالیک، فرآورده های لبنی، دی اکتیل فتالات و لوازم بهداشتی و سلولزی است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم افزود: 935 طرح صنعتی و صنایع معدنی در استان با پیشرفت فیزیکی زیر 20 درصد وجود دارد که حجم سرمایه گذاری این طرح ها، هشت هزار و 458 میلیارد تومان با اشتغال 22 هزار و 355 نفر است.

سیجانی با اشاره به طرح های تولیدی با پیشرفت صنعتی بالای 60 درصدی در استان قم اظهار کرد: 298 طرح صنعتی و صنایع معدنی در استان پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد دارند که تاکنون برای این طرح ها هزار و 329 میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

وی ادامه داد: تکمیل طرح های تولیدی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد در استان قم نیازمند هزار و 450 میلیارد تومان سرمایه گذاری دیگر است، در صورت تکمیل این طرح ها برای هفت هزار و 94 نفر اشتغال به وجود می آید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم خاطرنشان کرد: 415 طرح صنعتی و صنایع معدنی در استان قم با پیشرفت فیزیکی بالای 20 درصد وجود دارد که حجم سرمایه گذاری این طرح ها سه هزار و 494 میلیارد تومان با اشتغال زایی برای 10 هزار و 330 نفر است.

انتهای پیام/78004*30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha