قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۳۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نجات ۵ نفر از میان شعله های آتش و دود توسط آتش نشانان در مشهد

معاون عملیات آتش نشانی شهر مشهد از نجات ۵ نفر از جمله دو کودک از میان شعله ‎های آتش و دود در پی وقوع حریق، یک منزل مسکونی در بولوار میرزا کوچک خان توسط آتش نشانان این شهر خبر داد.

نجات ۵ نفر از میان شعله های آتش و دود توسط آتش نشانان در مشهد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از مشهد به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، آتشپاد دوم محمد جواد سبحانی گفت: در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع آتش سوزی در یک  آپارتمان مسکونی و گرفتار شدن افراد در داخل آتش و دود در طبقات بالایی، ستاد فرماندهی بلافاصله گروه های نجات و اطفاء حریق ایستگاه ۶ را به محل حادثه در خیابان شهید خشنودی اعزام کرد.

معاون عملیات آتش نشانی مشهد افزود: با حضور آتش نشانان در محل مشخص شد، حریق در طبقه سوم یک آپارتمان پنج طبقه به وقوع پیوسته و ۵ نفر از ساکنان شامل دو کودک، یک آقا و دو خانم در طبقات بالایی گرفتار دود شده اند، که آتش نشانان و نجاتگران بلافاصله در عملیاتی همزمان نسبت به نجات افراد و اطفاء حریق ساختمان اقدام کرده و پس از دقایقی آتش نشانان ضمن نجات و انتقال محبوس شدگان به مکان امن، آتش سوزی این منزل را نیز مهار کردند.

گفتنی است؛ خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از این ساکنان منزل آسیبی جدی نرسید، اما بر اثر شدت آتش سوزی، طبقه سوم این ساختمان مسکونی بیش از ۴۰ درصد خسارت دید و طبقات دیگر نیز دچار دودگرفتگی شد.

آتش نشانان و نجاتگران پس از ایمن سازی کامل محل حادثه و انجام عملیات تهویه در محل آتش سوزی به ماموریت خود پایان داده و به ایستگاه های خویش مراجعت کردند.

انتهای پیام/ 70051

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha