قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۳۹۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسوولان در شرایط کنونی کشور سنگ زیرین آسیاب باشند

استاندار ایلام گفت: مسوولان در شرایط کنونی جامعه با سعه صدر در مقابل خواسته ها، مطالبات و انتقادات مردم پاسخگو باشند.

مسوولان در شرایط کنونی کشور سنگ زیرین آسیاب باشند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام عصر امروز در دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، رئیس و اعضای هیئت رئیس خانه مطبوعات استان ضمن تشریح وضعیت امروز کشور، گفت: در این شرایطی که دشمن ظالمانه ترین و شدیدترین تحریم ها را بر مردم و کشور اعمال کرده است می طلبد که مسوولان ضمن تلاش در جهت رفع مسائل و مشکلات در برخورد با مردم سنگ زیرین آسیاب باشند و با سعه صدر بیشتر در مقابل خواسته ها، مطالبات و انتقادات پاسخگو باشند. 

وی افزود: اگر امروز از مسوولی انتقاد می شود بایست با حوصله بیشتر به آن پرداخته شود و اگر توان حل کردن آن موضوع وجود ندارد بایست شفاف این موضوع را با نقد کننده در میان گذاشت و از ظرفیت های قانونی دیگر برای حل مسئله استفاده کرد.

استاندار ایلام در ادامه خواستار تعهد و پاسخگویی بیشتر مسوولان در قبال شرایط موجود کشور شد و تصریح کرد: گاها شنیده می شود برخی از مسوولان دولتی به انتقاد از عملکرد دولت می پردازند این در حالی است که آنها در جایگاه نقد کردن نیستند بلکه بایست خود پاسخگوی مسائل باشند. 

وی با اشاره به این مهم که اگر اعتقاد به دولت نداشته باشم استعفا می دهم و می روم، خاطرنشان کرد: عمیقا در جریان تلاش دولت برای رفع مشکلات هستم و به همین منظور قاطعانه از دولت حمایت می کنم و دیگر مسوولان دولتی نیز بایست با جان و دل نسبت به تعهدات خود عمل کنند و اگر توان حل کردن مسائل ندارند و اعتقادی به برنامه های دولت ندارند به جای دم زدن از یاس و ناامیدی استعفا دهند و بروند تا آنکه انگیزه کار دارد بیاید.

استاندار ایلام در ادامه خواستار درک شرایط موجود کشور از طرف منتقدان نیز شد و یادآور شد: امروز بایست انتظارات از دولت براساس محدودیت های پیش روی دولت و شرایط پیش آمده باشد.

وی با اشاره به این موضوع که امروز ساده ترین کار ممکن انتقاد از دولت است، عنوان کرد: البته دولت نبایست اینقدر مظلوم واقع شود، چراکه هم بایست با اثرات تحریم های ناجوانمردانه مقابله کند و هم از درون به خاطر کار نکرده مورد هجمه قرار گیرد.

سلیمانی دشتکی در ادامه به تلاش های انجام شده برای همدلی و هم افزایی در استان اشاره کرد و گفت: تلاش های فراوانی برای این مهم انجام شده است و خوشبختانه امروز در استان وحدت و همدلی بسیار خوبی برقرار است.

انتهای پیام/۹۷۰۸

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha