قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۳۸۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شاهرود قهرمان بدمینتون دانشجویان دختر منطقه ۹ شد

استان ها خراسان شمالی بجنورد مسابقات بدمینتون دانشجویان دختر منطقه ۹ کشور که به میزبانی دانشگاه کوثر بجنورد جریان داشت، چهارشنبه شب با قهرمانی دانشگاه صنعتی شاهرود پایان یافت.

شاهرود قهرمان بدمینتون دانشجویان دختر منطقه ۹ شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در این مسابقات تیم دانشگاه خیام مشهد عنوان دوم را از آن خود کرد و تیم های دانشگاه های فردوسی مشهد و حکیم سبزواری سبزوار نیز مشترکا عنوان سوم را به دست آوردند.

مسابقات بدمینتون دانشجویان دختر دانشگاه های منطقه ۹ کشور از روز یکشنبه هفته جاری با شرکت ۸۰ ورزشکار و داور از دانشگاه های حکیم سبزواری، فردوسی مشهد، دانشگاه سمنان، صنعتی شاهرود، غیرانتفاعی خیام مشهد،  آموزشکده فنی و حرفه ای الزهرای (س) مشهد، مجتمع آموزش عالی اسفراین، دانشگاه بجنورد و دانشگاه کوثر آغاز شده بود.

در بخش انفرادی این رقابت ها نیز دلارام احمدی از دانشگاه سمنان اول و فاطمه سروقدی از دانشگاه صنعتی شاهرود دوم شد و مبینا خبیری از دانشگاه حکیم سبزواری و مونا جوادی از دانشکده فنی و حرفه ای الزهرا(س) مشهد به صورت مشترک رتبه سوم را کسب کردند.

در بخش دونفره آزاد نیز ملیکا محمدی و یاسمین شبیهی از صنعتی شاهرود اول شدند، مبینا بوجاری و الهام ابراهیم پور از دانشگاه فردوسی مشهد عنوان دوم را کسب کردند و مینا مکرمی و نوشین احمدزاده از دانشگاه بجنورد و  مهلا عباسی و نوشین شیرین کرامتی از دانشگاه خیام مشهد به صورت مشترک رتبه سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

رییس دانشگاه کوثر بجنورد گفت: در این دوره از رقابت ها بدمینتون بازان دختر از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان های خراسان شمالی، رضوی،  جنوبی و سمنان  با یکدیگر رقابت کردند که نفرات و تیم های برتر این دوره از مسابقات به المپیاد دانشجویان کشور،  که در تابستان سال آینده در دانشگاه گیلان برگزار می شود، راه یافتند.

علیرضا حسینی افزود: این دوره از مسابقات به صورت تیمی،  انفرادی آزاد و دونفره آزاد برگزار شد و در پایان به تیم ها و نفرات برتر حکم قهرمانی، تندیس و جوایزی داده شد.

هم اکنون افزون بر سه هزار دانشجو در سه دانشکده علوم انسانی، علوم پایه و فنی و مهندسی دانشگاه تک جنسیتی کوثر بجنورد زیر نظر ۵۴ استاد و عضو هیات علمی تحصیل می کنند.

در استان خراسان شمالی بیش از ۴۰ هزار دانشجو در دانشگاه های دولتی، پیام نور، آزاد و دیگر مراکز دانشگاهی تحصیل می کنند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha