قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۳۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازداشت ۸ کارمند شهرداری بوشهر به اتهام اختلاس

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر از بازداشت ۸ کارمند شهرداری بوشهر به اتهام اختلاس خبر داد.

بازداشت ۸ کارمند شهرداری بوشهر به اتهام اختلاس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: علی حسن پور از بازداشت 8 کارمند شهرداری بوشهر به اتهام اختلاس خبر داد و اظهار داشت: تخلفات مالی و اختلاس از جمله اتهام دستگیرشدگان است.

وی با بیان این 8 کارمند به دستور قضایی و توسط سربازان گمنان امام زمان (عج) دستگیر شدند، افزود: در حاضر متهمان در بازداشت به سر می برند و پرونده قضایی برای متهمان تشکیل شده است.

 

پرونده کلاهبردار ۲۵ میلیاردی در مازندران بسته شد
فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری فردی که پس از کلاهبرداری ۲۵ میلیارد ریالی در اصفهان به شهرستان فریدونکنار گریخته بود، خبر داد.

به نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران، سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده نیابتی از شعبه هفتم بازپرسی دادسرای عمومی استان اصفهان مبنی بر اینکه مردی 30 ساله با جعل عنوان و معرفی خود به عنوان کارمند شهرداری تهران در پوشش ساخت پروژه های عظیم از شهروندان کلاهبرداری کرده و به استان مازندران متواری شده، موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی مخفیگاه متهم در شهرستان فریدونکنار شناسایی و با هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه با دستگیری این متهم تعداد زیادی از مال باختگان و شاکیان در این پرونده به پلیس مراجعه کردند، افزود: برابر اظهارات مال باختگان، میزان کلاهبرداری متهم در استان اصفهان حدود هشت هزار میلیارد ریال است که میزان کلاهبرداری متهم تنها در یک فقره 25 میلیارد ریال بوده است.

میرفیضی، تصریح کرد: متهم که دارای 4 فقره سابقه کلاهبرداری است، پس از معرفی به دادسرا، قرار بازداشت موقت برایش صادر شد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha