قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۳۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اختلاف انصاری فرد و کالدرون به خاطر یک نفر بالا گرفت

سرمربی پرسپولیس دعوت رسمی مدیریت باشگاه پرسپولیس را رد کرد تا اختلاف بین کالدرون و انصاری فرد بیش از گذشته بالا بگیرد.

اختلاف انصاری فرد و کالدرون به خاطر یک نفر بالا گرفت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: باشگاه پرسپولیس به مناسبت کریسمس، مراسم ویژه ای برای مربیان خارجی خود در نظر گرفته بود که گابریل کالدرون با وجود دعوت قبلی حاضر نشد در این مراسم شرکت کند تا به نوعی اختلاف او و مدیریت باشگاه پرسپولیس بالا بگیرد.

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس صبح امروز قبل از حضور در محل تمرین تیمش در صفحه اجتماعی خود نوشت که «از باشگاه پرسپولیس نارحت هستم» تا هواداران را در جریان این موضوع قرار دهد.

اختلاف اصلی مدیریت باشگاه پرسپولیس با کالدرون به خاطر یک واسطه است. فردی که به خاطر دوستی نزدیکش با یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس زمینه حضور گابریل کالدرون و در ادامه جونیور براندائو را در پرسپولیس فراهم کرد و در حال حاضر هم سرمربی آرژانتینی را علیه باشگاه تحریک می کند.

باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد فرد مدنظر تلاش زیادی می کند تا بازیکن خارجی آینده پرسپولیس هم از طریق خود به تیم بیاید. انصاری فرد در تلاش است دست این فرد را از باشگاه کوتاه کند. نکته جالب توجه اینکه این واسطه در تماس با گزینه های خارجی مدنظر باشگاه برای خط حمله اعلام می کند که باشگاه پرسپولیس با مشکل جدی مالی مواجه است و به این تیم نیایید!

باید دید اختلاف پیش آمده بین کالدرون و انصاری فرد که به خاطر یک «واسطه» بالا گرفته در نهایت منجر به قطع همکاری بین آنها خواهد شد یا نه.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha