قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۳۴۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خواننده مشهور رازهای کاهش وزن 22 کیلویی خود را فاش کرد

اد شیرن خواننده سرشناس و محبوب 28 ساله که اخیرا موفق شده حدود 22 کیلو کاهش وزن داشته باشد درباره این کاهش وزن و رازهای کاهش وزن صحبت کرد.

خواننده مشهور رازهای کاهش وزن 22 کیلویی خود را فاش کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اد شیرن خواننده سرشناس و محبوب 28 ساله که اخیرا موفق شده حدود 22 کیلو کاهش وزن داشته باشد درباره این کاهش وزن و رازهای کاهش وزن صحبت کرد.

اد شیرن در مصاحبه ای که اخیراً در پادکست Behind the Medal منتشر شده است به ماجرای کاهش وزن پس از ترک سیگار خود اشاره کرده و اعلام کرده که این کارها را برای نجات ریه خود انجام داده است.

شیرن به میزبان پادکست گفت: "من مدتی طولانی ورزش نکرده بودم و مرتب سیگار می کشیدم و در تورهای کنسرت خود مشروبات الکلی مصرف می کردم. اما به مرور زمان متوجه شدم وضعیتم بسیار خطرناک و اسف بار است. برنامه من برای کاهش وزن دویدن بود. از روز اول تصمیم گرفتم هر روز صبح بدوم. البته گاهی هم شنا می کنم.

شیرن در این خصوص می گوید: "افزون بر فواید جسمی، این ورزشها باعث تمرکز حواس و افزایش قدرت ذهنی من شده است.  من به دوچرخه سواری نیز علاقه مند شده ام  و سعی می کنم کمتر پای تلویزیون بخوابم و خوراکی های پر کالری مصرف نکنم. در ضمن تورهای کنسرت تاثیر شدید و منفی بر چاقی من داشت. چون مدام در سفر بودم و به علت کم خوابی و خستگی مرتب خوراکی می خوردم. اکنون سعی دارم وضعیت خوراکم را بر اساس کاهش فعالیت ها و سفرها بهتر مدیریت کنم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha