قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۳۳۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ادامه ترافیک در محورهای شمال/ هراز و کندوان جمعه یک طرفه است

رئیس پلیس راه مازندران گفت: وضعیت تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به صورت پرحجم است و از عصر امروز انتظار داریم بر حجم ترافیک افزوده شود.

ادامه ترافیک در محورهای شمال/ هراز و کندوان جمعه یک طرفه است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت ترافیکی محورهای مازن در شهرستان ساری، اظهار کرد: از روز دوشنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای مازندران بودیم به طوری که درحال حاضر نیز وضعیت تردد خودروها  در تمامی محورها به صورت پرحجم است و از عصر امروز انتظار داریم بر حجم ترافیک افزوده شود.

وی با اشاره به اینکه از روز گذشته ممنوعیت تردد ماشین های سنگین در محور هراز اجرا شد، افزود: تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی  از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه چهارم ،پنج شنبه پنجم و جمعه  ۶ دی ماه امسال از محور هراز ممنوع  خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد تمامی تریلی کماکان از محور هراز ممنوع است، تصریح کرد: محدودیت یک طرفه روز جمعه در محور هراز اعمال خواهد شد.

این مسؤول با اعلام اینکه تردد تمامی تریلر،کامیون و کامیونت نیز از محور کندوان همچنان ممنوع است، گفت: محدودیت یک طرفه نیز در محور کندوان در دستور کار قرار دارد.

قدمی یادآور شد: بحث اعمال محدودیت مقطعی در محور کیاسر در صورت بروز حجم ترافیک به صورت مقطعی در محور کیاسر اجرا خواهد شد.

وی در پایان گفت: طی دو روز گذشته شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای مازندران بودیم که برای جلوگیری از بروز گره ترافیکی و کاهش حجم ترافیک ضرورت دارد رانندگان سفر خود را مدیریت کنند.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ ج

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha