قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۳۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قتل دو دختر ۱۹ و ۲۱ ساله در خانه پدری / معلم بازنشسته با صحنه سازی سعی داشت مرگ دخترانش را گاز گرفتگی نشان دهد

مرد بازنشسته که به خاطر اختلافات خانوادگی دو دختر جوانش را به قتل رسانده سعی داشت با صحنه سازی این جنایت را گازگرفتگی نشان دهد.

قتل دو دختر ۱۹ و ۲۱ ساله در خانه پدری / معلم بازنشسته با صحنه سازی سعی داشت مرگ دخترانش را گاز گرفتگی نشان دهد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مرد بازنشسته که به خاطر اختلافات خانوادگی دو دختر جوانش را به قتل رسانده سعی داشت با صحنه سازی این جنایت را گازگرفتگی نشان دهد.

به گزارش ایران، ساعت 7 صبح دوشنبه 2 دی، صدای فریادهای زن میانسال ساکنان کوچه مظاهری در خیابان آذربایجان را وحشت زده کرد. بلافاصله همسایه ها خود را به خانه این زن در طبقه دوم ساختمان شماره یک رسانده و با جسد دو دختر جوان در سالن پذیرایی مواجه شدند. مأموران کلانتری 129 جامی با اطلاع از این ماجرا راهی محل شده و پس از بررسی اولیه در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم، مرگ مشکوک دو دختر را اعلام کردند. در ادامه تحقیقات مادر این دو دختر به بازپرس جنایی گفت: خانه مان یک خوابه است و دخترهایم داخل سالن پذیرایی می خوابند. ساعت 7 صبح به سراغ دختر بزرگم رفتم تا او را بیدار کنم که متوجه شدم بدنش یخ کرده است. خیلی ترسیدم. به سراغ دختر دیگرم رفتم، بدن او هم بشدت سرد بود. فکر می کنم دخترهایم بر اثر گازگرفتگی جان باخته اند.

شوهر این زن نیز که خود را معلم بازنشسته معرفی کرد ادعای همسرش را تأیید کرد. اما در بررسی های بازپرس جنایی و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت مدارکی به دست آمد که نشان می داد دو دختر بر اثر گاز گرفتگی نمرده اند. متخصصان پزشکی قانونی نیز در معاینات اولیه اعلام کردند که آثار موجود در بدن این دو دختر با خونمردگی و آثار گازگرفتگی مطابقت ندارد.

بدین ترتیب احتمال قتل آنها قوت گرفت و بازپرس غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران بار دیگر به تحقیق از پدر و مادر آنها پرداخت. مرد میانسال که با مدارک پلیسی قضایی مواجه شده بود درنهایت به قتل دو دخترش اعتراف کرد. او در تحقیقات گفت: دخترانم را خودم کشتم، مدت ها بود که با دو دخترم مشکل داشتم و این اختلافات خانوادگی روزبه روز بیشتر می شد. در نهایت تصمیم به قتل آنها گرفتم. شب حادثه داخل نوشیدنی آنها قرص ریختم. دخترانم پس از خوردن شربت مسموم خوابیدند و دیگر بیدار نشدند. طبق نقشه ای که از قبل با همسرم کشیده بودیم، صبح همسرم شروع به سر و صدا کرد تا به همسایه ها اعلام کند که دخترهایم بر اثر گازگرفتگی جان باخته اند.

یکی از همسایه های این خانواده نیز گفت: این خانواده دو ماه قبل به این خانه نقل مکان کرده و مستأجر بودند. در این مدت اصلاً آنها را ندیده بودیم. همسرش به ما گفته بود که یک دختر دانش آموز و یک دختر دانشجو دارد. اما ظاهراً آنها سه دختر دارند که یکی از آنها زمان حادثه در خانه نبوده و دو دختر دیگرش خانه بودند. او ادامه داد: ساعت 7 صبح بود که با سر و صدای زن همسایه خودمان را به آپارتمانشان رساندیم. او گریه می کرد و روی جسد دو دخترش پتو کشیده بود. اول به ما گفتند گازگرفتگی است، اما وقتی پلیس و بازپرس آمد و یک سری تحقیقات کردند، مشخص شد که قتل بوده است و دو دختر به دست پدرشان کشته شده اند. سرهنگ مجتبی شمس بیرانوند رئیس کلانتری 129 جامی نیز در رابطه با این خبر گفت: زن و شوهر میانسال بازداشت شده و در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شدند و تحقیقات در این خصوص به دستور بازپرس جنایی ادامه دارد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha