قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۲۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نخستین مهرواره سراسری سرود «آفرینش» در اردبیل برگزار می شود

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل از برگزاری مرحله استانی نخستین مهرواره سراسری سرود «آفرینش» با عنوان«نغمه های روشن فردا» خبر داد و گفت: مهرواره سرود فرصت مناسبی است تا در یک همگرایی هنرمندانه، رشد و تربیت خلاقیت علاقه مندان به این هنر اصیل را شاهد باشیم.

نخستین مهرواره سراسری سرود «آفرینش» در اردبیل برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، زعفر احدزاده در گفت وگو با واره سراسری سرود «آفرینش» در اردبیل برگزار می شود و این مهرواره فرصت مناسبی است تا در یک همگرایی هنرمندانه، رشد و تربیت خلاقیت علاقه مندان به این هنر اصیل را شاهد باشیم.

وی هدف از برگزاری این مهرواره را تربیت خلاقیت و استعداد علاقه مندان در دو سطح اعضا و مربیان عنوان کرد و افزود: با دعوت از سهیل مطیعا، متخصص این رشته و مسؤول انجمن سرود کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، دوره مهارت افزایی مربیان برگزار شد و به دنبال آن فرآیند تولید سرود در مراکز فرهنگی هنری کانون استان آغاز شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل با اشاره به این موضوع که این مهرواره در مراکز فرهنگی هنری با استقبال قابل توجهی مواجه شد، تشریح کرد: از ۱۷ مرکز فرهنگی هنری در مجموع ۱۸ اثر تولید و به دبیرخانه استانی ارسال شد که ۶ اثر در مرحله استانی به رقابت می پردازند.

وی گفت: از تجارب متخصصان حوزه موسیقی استان نیز در فرآیند تولید آثار استفاده شد و در حین برگزاری مرحله استانی این مهرواره نیز از دانش و تجربه آنان استفاده خواهد شد.

گفتنی است؛ مرحله استانی نخستین مهرواره سراسری سرود «آفرینش» روزهای ۴ و ۵ دی ماه سال جاری در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای بانوان شهرداری اردبیل واقع در خیابان لاله برگزار می شود.

 

انتهای پیام/3463/621

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha