قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۲۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ضرورت استفاده از توان بخش خصوصی

استاندار زنجان بر ضرورت استفاده از توان و ظرفیت های بخش خصوصی در استان و کشور تاکید کرد و گفت: به حضور بخش خصوصی در برگزاری همایش تجارت و سرمایه گذاری اعتقاد دارم و می توان با کمک تعدادی از مدیران کشور از اتاق بازرگانی و مرکز خدمات سرمایه گذاری استان استفاده کرد.

ضرورت استفاده از توان بخش خصوصی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از زنجان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح اله حقیقی در نخستین نشست همایش تجارت و سرمایه گذاری (ACD) مجمع گفتمان آسیایی در استان زنجان، اظهار کرد: در شرایط امروز تحریم های بین المللی، فرصت خوبی برای استفاده از ظرفیت تولیدکنندگان داخلی است و در این زمینه بخش خصوصی نقش موثری می تواند ایفا کند.

وی استان زنجان را با توجه به ظرفیت ها و قابلیت های بالا، یکی از شایسته ترین استان های کشور برای معرفی به عنوان مقصد گردشگری در کشور توصیف کرد و گفت: زنجان با منابع و توانمندی های بالا باید مقصد گردشگران باشد نه معبر.

مقام عالی استان با بیان اینکه، زنجان باید مرکز لجستیک شمالغرب کشور را داشته باشد، افزود: زنجان تولیدکننده بیش از 70 درصد محصولات مورد نیاز برق و بیشترین تعداد فارغ التحصیلان حوزه آی.تی در کشور است، لذا باید ایجاد شهرک برق و آی.تی در اسرع وقت به اتمام برسد.

استاندار زنجان همچنین به انعقاد 12 قرارداد با تولیدکنندگان داخلی برای تکیه بر صنایع داخلی به جای واردات اشاره و تصریح کرد: 70 درصد سرمایه گذاری در زنجان توسط غیر بومی ها انجام شده و زنجان در تلاش است که رضایت ترک ها را برای راه اندازی شهرک صنعتی در استان جلب کند که تاکنون نیز موفقیت های خوبی داشته است.

انتهای پیام/73004/ق

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha