قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۲۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کنترل ورزشگاه در دست ما نبود/ به رأی صادره اعتراض کردیم

مدیرعامل باشگاه شهرداری ماهشهر گفت: میزبانی دیدار مقابل پرسپولیس از ما گرفته و به آبادان منتقل شد، اما با اینکه میزبان بودیم، کنترل ورزشگاه در دست ما نبود.

کنترل ورزشگاه در دست ما نبود/ به رأی صادره اعتراض کردیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، غلامحسین قنواتی مدیرعامل باشگاه شهرداری ماهشهر، در خصوص رأی صادر شده از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر محرومیت هواداران این تیم تا اطلاع ثانوی، اظهار کرد: میزبانی این دیدار از ما گرفته و به آبادان منتقل شد، اما با اینکه میزبان بودیم، کنترل شرایط ورزشگاه در دست ما نبود.

وی ادامه داد: تعدادی از هواداران ما از ماهشهر به آبادان آمدند، اما بسیاری از هواداران آبادانی در این بازی از ما حمایت کردند.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ماهشهر ضمن رد هرگونه اقدامی که در آن عوامل یک بازی صدمه ببینند، تصریح کرد: مشخص نیست که اشیاء پرت شده به داخل زمین از جانب هواداران ما بوده یا خیر و شرایط میزبانی در اختیار ما نبوده است.

قنواتی با تأکید بر این موضوع که باشگاه شهرداری به این رأی اعتراض دارد، گفت: اولین بار است که می بینم که اتفاقی رخ می دهد و همان شب رأی آن صادر می شود!

وی خاطرنشان کرد: ما هم بازی های حساسی را در لیگ دو داریم و روز شنبه در ماهشهر میزبان شهرداری بندرعباس خواهیم بود که با رأی صادر شده از همراهی هواداران خود محروم هستیم، ولی در حال تنظیم نامه اعتراض خود هستیم تا امروز آن را به فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی ارسال کنیم.

انتهای پیام/72013/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha