قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۲۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ذوالفقارنسب: کالدرون فوتبال تهاجمی جدیدی ارائه کرده / پرسپولیس پول این مربی را بدهد

کارشناس فوتبال گفت: کالدرون با پرسپولیس یک روش جدید در فاز هجومی را به نمایش گذاشته است.

ذوالفقارنسب: کالدرون فوتبال تهاجمی جدیدی ارائه کرده / پرسپولیس پول این مربی را بدهد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بیژن ذوالفقارنسب در گفت وگو با در مورد چالشی که بین کالدرون و پرسپولیس ایجاد شده و شاید او نیز از این باشگاه برود، اظهار داشت: وقتی مربیان خارجی قراردادی امضا می کنند به مفاد آن معمولاً پایبند هستند حتماً در قرارداد او بندهایی قید شده و تاریخ های پرداخت مشخص است. ظاهراً استراماچونی هم به همین دلیل  از استقلال جدا شد، برانکو هم چنین مشکلی برایش پیش آمد البته برانکو با خلق و خوی ورزش ایران آشنا بود و آستانه تحملش بالاتر رفته بود.

وی افزود: مربیان خارجی جدیدی که به فوتبال ایران می آیند وقتی می بینند باشگاه به تعهدات مالی اش عمل نمی کند واکنش نشان می دهند. به تازگی یاد گرفتند یا به آنها القا می شود که با تهدید به رفتن یا جدایی می توانند پول شان را دریافت کنند.

ذوالفقار نسب گفت: باشگاه پرسپولیس کاری که می خواهد یک ماه دیگر در مورد کالدرون انجام دهد اکنون انجام دهد و دستمزد او را بپردازد تا حاشیه ای برای تیم ایجاد نشود. پرسپولیس اکنون در لیگ برتر و جام حذفی نتایج خیلی خوبی گرفته  و اگر دچار مشکل در کادر فنی شود تبعات زیادی برای این تیم پیش خواهد آمد.

وی با اشاره به جدایی استراماچونی از استقلال گفت: معمولاً مربیان خارجی چند روز مانده به موعد مقرر دریافت پول شان به باشگاه هشدار می دهند و وقتی باشگاه به تعهدات مالی خود عمل نمی کند واکنش شدید نشان می دهند. مربی استقلال تیم را ابتدا تهدید کرد و سپس تیم را رها کرد و رفت. کالدرون وقتی می بیند استراماچونی با این روش به پولش رسیده این پیام روشن را می گیرد که او هم باید چنین رویه ای را در پیش بگیرد.

ذوالفقارنسب در مورد شرایط فنی سرخپوشان با مربیگری کالدرون گفت: او در پرسپولیس عملکرد خوبی داشته است اکنون که مصدومان این تیم رسیده اند تیم در هر پستی دو بازیکن کاملاً آماده دارند که برای حضور در این پست با هم رقابت می کنند. کالدرون تیم بسیار خوبی ساخته که در ساختار هجومی عملکرد جدیدی را در فوتبال ما به نمایش گذاشته است.

وی افزود: سرعت در حمله یک فاکتور مهم است که پرسپولیس این فاکتور را به خوبی اجرا می کند و با 5-6 بازیکن حملات سرعتی انجام می دهد. کالدرون از نظر فنی و روحی و روانی تأثیر بسیار خوبی بر پرسپولیس گذاشته و هواداران هم او را حمایت می کنند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha