قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۲۲۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دریادار رستگاری در رشت مطرح کرد:

بومی سازی بیش از ۷۰ درصد تجهیزات شناورها در داخل کشور

رشت- رئیس سازمان صنایع دریایی با اشاره به بومی سازی بیش از ۷۰ درصد تجهیزات شناورها در داخل کشور، گفت: صنایع دریایی آماده همکاری برای ساخت شناورهای تفریحی در استان گیلان است.

بومی سازی بیش از ۷۰ درصد تجهیزات شناورها در داخل کشور

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دریادار امیر رستگاری عصر سه شنبه در دیدار با استاندار گیلان با بیان اینکه مجموعه دریایی شهید تمجیدی انزلی یکی از مهمترین سازمان های دریایی کشور است، گفت: مجموعه صنایع دریایی با ۱۰ دفتر طراحی، ۱۰ مرکز ساخت و ۱۶ مرکز توسعه فناوری در بخش های مختلف این عرصه به ویژه قوای محرکه و رانش پیشرو است.

دریادار رستگاری به بومی سازی بیش از ۷۰ درصدی تجهیزات شناورهای تولیدی اشاره و تصریح کرد: برای همکاری در حوزه های مختلف مرتبط یا غیرمرتبط با دریا همچون احداث شناورهای تفریحی و هتل رستوران ها که مورد نیاز استان است، آمادگی کامل برای همکاری به صورت رقابتی وجود دارد.

وی ساخت شناورها در کوتاه ترین زمان ممکن را یکی از مزایا مجموعه صنایع دریایی وزارت دفاع عنوان کرد و گفت: بیش از ۲۰۰ نفر در مجموعه صنایع دریایی شهید تمجیدی انزلی مشغول فعالیت هستند که عمده این افراد از نیروهای توانمند گیلانی هستند.

رئیس سازمان صنایع دریایی با اشاره به رعایت استاندارهای روز دنیا در احداث شناورها و تجهیزات دریایی با بهره گیری از زیرساخت های مطلوب در کنار تخصص های علمی، افزود: رعایت شاخص های کیفی و فنی در احداث و ارائه خدمات پس از فروش برای ما از اهمیت خاصی برخوردار است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha