قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۲۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فشردگی محوطه جریمه پارس جنوبی جم اجازه خلق موقعیت به پیکان نداد

استان ها بوشهربوشهر مربی تیم فوتبال پیکان گفت: فشردگی بازیکنان در محوطه جریمه تیم پارس جنوبی جم اجازه خلق موقعیت به تیم ما نداد.

فشردگی محوطه جریمه پارس جنوبی جم اجازه خلق موقعیت به پیکان نداد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، غلامرضا حسنوی روز سه شنبه پس از شکست ۳ بر یک تیمش برابر پارس جنوبی جم افزود: بازیکنان ما هماهنگی و تمرکزشان از بین رفته است زیرا از بازگشت تیم پیکان از سفر مشهد۷۲ ساعت سپری نشده است که به اینجا آمده ایم. 
وی بیان کرد: تیم پارس حداقل یک روز بیشتر از ما استراحت کرد و این ها در نتیجه بازی تأثیرگذار است.
حسنوی ادامه داد: به هر حال این برد مبارک همه مردم جم باشد و برای آنها در ادامه لیگ آرزوی موفقیت دارم.
وی افزود: شرایطی که ما در پیکان داریم، حاصل برنامه ریزی غلط، ضعیف و یا هر چیزی دیگری است که یک تیم باید ۶ میزبانی داشته باشد و یک تیم هم مثل ما الان شش بازی است زمین خودمان را ندیده ایم.
حسنوی ادامه داد: ما همان پیکانی هستیم که مقابل استقلال و سپاهان دیدید چطور بازی کردیم البته این به معنی توجیه باخت امروزمان نیست اما خواستم همه بدانند برنامه ریزی مناسبی وجود ندارد.
وی افزود: چون تیم پیکان تماشاگر ندارد قانون هم در باره آن رعایت نمی شود به همین دلیل یک بازی (برابر استقلال) می توانستیم در خانه داشته باشیم که آن را هم از ما گرفتند و به ورزشگاه آزادی بردند.
حسنوی بیان کرد: به هرحال با بضاعتی که داریم امیدواریم در نیم فصل دوم با تقویت تیم مان در چند پست، وضعیت متفاوتی نسبت به نیم فصل نخست داشته باشیم.
وی در ارتباط با سه بازیکن جدید تیم پیکان گفت: به طور قطع این بازیکنان شرایط خوبی داشتند که به تیم ما اضافه شدند و ۲ نفر آنها توانستند زود خودشان را با ما وفق دهند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha