قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۱۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ولایتی: تجاوزات اسرائیل به سوریه بی پاسخ نخواهد ماند / اگر به لبنان حمله کنند، حزب الله، اسرائیل را با خاک یکسان خواهد کرد

مشاورمقام معظم رهبری در امور بین الملل در گفتگویی اختصاصی با شبکه روسیا الیوم تصریح کرد که حملات اسرائیل به سوریه بی پاسخ نخواهد ماند و این رژیم پاسخ جنایات خود در منطقه را دریافت خواهد کرد.

ولایتی: تجاوزات اسرائیل به سوریه بی پاسخ نخواهد ماند / اگر به لبنان حمله کنند، حزب الله، اسرائیل را با خاک یکسان خواهد کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی اکبر ولایتی مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی در امور بین الملل در گفتگوی اختصاصی با شبکه تلویزیونی روسیا الیوم گفت: دیر یا زود، اسرائیل پاسخ حملات هوایی و جنایت هایش در سوریه را دریافت خواهد کرد و ملت های سوریه و لبنان، پاسخ اسرائیل را خواهند داد.

وی افزود: حملات جنگنده های اسرائیلی به سوریه بی پاسخ نخواهد ماند و تل آویو به خاطر این جنایت ها، پشیمان خواهد شد. امیدواریم که نیرو های مقاومت در سوریه و لبنان با جنایت های آمریکا و اسرائیل مقابله کنند.

ولایتی تصریح کرد: اسرائیل نمی تواند بدون آنکه پاسخی دریافت کند، به تجاوز های غیرقانونی اش در منطقه ادامه دهد. تل آویو ناتوان است و نمی تواند تهدیدهایش علیه ایران را عملی کند. اظهارات مقامات این رژیم، صرفاً تبلیغاتی است. اگر اسرائیل به لبنان حمله کند، حزب الله، اسرائیل را با خاک یکسان خواهد کرد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha