قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۱۵۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جمهوری اسلامی با تهدید نظامی شکست نمی خورد/ نمی گذاریم جنگ اقتصادی دشمن به ثمر بنشیند

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با قدرت نظامی شکست نمی خورد، تصریح کرد: جنگ اقتصادی دشمن به ثمر نخواهد نشست.

جمهوری اسلامی با تهدید نظامی شکست نمی خورد/ نمی گذاریم جنگ اقتصادی دشمن به ثمر بنشیند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بندرعباس، سردار نعمان غلامی در اجلاسیه دانش آموزی، دانشجویی و فرهنگیان کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان اظهار داشت: باید به توطئه های دشمنان در چهل سال گذشته نگاهی داشته باشیم و شرایط کنونی کشور که سرشار از عزت و  دستاورد است را نظاره گر باشیم.

وی با بیان اینکه سیره و اطلاعات شهدا به ما آموخت که چگونه ادامه راه را با دقت باید رفت، افزود: همه آنهایی که دل در مکتب شهدا دارند این دستاوردهای بزرگ کشور را می بینند.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: برای رسیدن به موفقیت های بیشتر باید با قدرت لایزال الهی و گام های بلند پشت سر ولایت و رهبری حرکت کنیم.

سردار غلامی با بیان اینکه هیچ ملتی نمی تواند با وجود این همه سختی ادامه حیات داشته باشد، عنوان داشت: دشمنان با گزینه های نظامی نمی توانند ما را تهدید کنند و به لطف خون شهدا به دستاوردهای بسیار خوبی در حوزه دفاعی دست یافته ایم.

وی با اشاره به تحرکات دشمن در جنگ اقتصادی خاطرنشان کرد: امروز  دشمن تمام توان خود را به کار گرفته است که در حوزه معیشت مردم و اقتصاد ملت ضربه بزند که با درایت و نزدیکی مردم و مسؤولان با شکست مواجه خواهد شد.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: برای حل مشکلات مردم در حوزه های مختلف وارد شده ایم و از تمام امکانات استفاده می کنیم.

سردار غلامی بیان داشت: برگزاری کنگره شهدا برای خلق اندیشه الهی است.

وی  خاطرنشان کرد: ما برای خلق حماسه های نهایی باید در این کنگره ها با شهدا و خودمان  تجدید پیمان کنیم و موانعی را که بینمان فاصله می اندازد را برداریم.

سردار غلامی تاکید کرد: به طریق اولا برای ادامه مسیر باید با هم باشیم و از تفکر شهدا در فضای جامعه نیز استفاده کنیم.

انتهای پیام/3264

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha